EKREM YÜCE'DEN ÇİFTE MİTİNG

Cumhur ittifakı AKP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Karasu ve Kocaali ilçelerinde düzenlenen miting programlarına katıldı.

EKREM YÜCE'DEN ÇİFTE MİTİNG

Mitingde konuşan Yüce, “31 Mart’ta Türkiye’nin geleceğe sağlam adımlarla yürümesi için gereken desteği göstereceksiniz” dedi

Büyükşehir Belediyesi Cumhur İttifakı AKP Adayı Ekrem Yüce, Karasu Kurudere Mahallesi’nde gerçekleştirilen miting programına katıldı. Mitingde AKP Milletvekili Recep Uncuoğlu, Fiskobirlik Başkanı Lütfi Bayraktar, Karasu Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı İshak Sarı, MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, mahalleliler ve partililer yer aldı.
NEDEN KARŞI?
Karasu Belediyesi Cumhur İttifakı AKP Adayı İshak Sarı, “7 yıl ilçe başkanlığı görevini yürüttük. Bu dönem de Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından Karasu adayı olarak gösterildik. Biz her zaman partimizin menfaatlerini en önde tutarak çalıştık. Mevcut belediye başkanı aday gösterilmeyince başka partiden aday oldu. Dün bu iradeye destek çıkan kişi neden şimdi bu iradeye karşı? “ diye sordu.

İHTİYACA DÖNÜK
AKP  Milletvekili Recep Uncuoğlu, “Türkiye’nin şahlanmasını istemiyorlar. Biz kalkınmayı yerelde başlatacağız. Hem ilçe belediye başkan adayımız hem Büyükşehir Belediye Başkan Adayımızla birlikte şehrimize en iyi hizmetleri sunacağız” dedi. Kurudere’nin ihtiyaçlarına dönük adımlar atacaklarını ifade ederek sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Grup yollarını tamamlayacağız. Sizler hizmetin en iyisine layıksınız. Bugünlere kolay gelmedik. Çok badirelere hep birlikte siper olduk. Parti kapatmaya çalıştılar. 17-25 Aralık oyunları, gezi olayları, 15 Temmuz darbe girişimi ile ülkemizin yükselişini engellemeye çalıştılar. Sizler 31 Mart’ta Türkiye’nin geleceğe sağlam adımlarla yürümesi için gereken desteği göstereceksiniz” dedi. Adayı Ekrem Yüce dana sonra, Kocaali Gümüşoluk Mahallesi’nde gerçekleştirilen miting programına katıldı. Miting AKP Kocaali İlçe Başkanı Ersan Demir ve  MHP Karasu İlçe Başkanı Münir Ali Kara, birer konuşma yaptı.
17 YILDA DEĞİŞİM
Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, “Önemli bir seçime gidiyoruz. Kocaali’de ihtiyaçları gidermeye çalıştık. Geçmişte altyapıyı tamamladık. Üstyapı çalışmaları Kocaali’yi daha da güzelleştirecek. Devam eden projelerimiz var. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ekrem Yüce’den de sözü aldık. İnşalalh Kocaali ilçemiz projelerle buluşmaya devam edecek” dedi. Ekrem Yüce ise, “17 yılda ülkemize yollar, hastaneler, köprüler ve daha nice hizmetler yapıldı. Ülkemizin gelişiminden rahatsız olanlar türlü engellemelere kalkıştı. Çok şükür hepsini birlik ve beraberliğimizle engelledik. Yine birlikteliğimizle kazanacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER