ENGİN ÖZKOÇ'TAN SANDIK ÇAĞRISI

CHP Grup Başkanvekili ve Milletvekili Engin Özkoç, seçimlerde vatandaşları oy kullanmaya çağırarak, “Yurttaşlık hakkımıza sahip çıkalım. Yarın her birimiz sandığa gidelim” dedi.

ENGİN ÖZKOÇ'TAN SANDIK ÇAĞRISI

Özkoç, “Bu seçimlerde, 5 yıl için şehrimizi, ilçemizi, mahallemizi yönetecek yerel yöneticileri belirliyoruz. Elimizi vicdanımıza koymalı, kendimiz ve evlatlarımız için, kentlerimizi adaletle, hakkaniyetle yönetecek kişileri seçmeliyiz. Şehrimiz Sakarya, bugün Türkiye’nin en borçlu 3. Belediyesi. Sadece bizim değil, evlatlarımızın sırtına yüklenmiş 805 milyon liralık borcumuz var.
805 MİLYON
805 milyon liranın ne anlama geldiğini, Tank Palet Fabrikamızın, 50 milyon dolarlık yatırım için özelleştirildiği bir ortamda, yurttaşlarımızın tekrar tekrar düşünmesini isterim. Biz, daha iyisini hak ediyoruz. Üreten, birlikte üretip birlikte zenginleşen bir kent yönetimini beraber yaratabiliriz. Yarın, her birimiz mutlaka sandığa gitmeliyiz. Elimizi vicdanımıza koymalı ve şehrimizi en adil, en demokrat, en iyi yöneteceğine inandığınız yöneticiler için oyumuzu kullanmalıyız. Sonucun şimdiden hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER