Erdoğan telefonla bağlandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP Serdivan İlçe Başkanlığı önünde düzenlenen programa telefonla bağlandı. Sakarya’ya selamlarını gönderen Erdoğan, “Biz tek vazifemizi Hakk'a ve halka hizmet olarak görüyoruz” dedi

Erdoğan telefonla bağlandı


AKP’nin kuruluşunun 18’inci yıldönümü nedeniyle Serdivan İlçe Teşkilatı önünde bir etkinlik düzenlendi. Bağlar Caddesi’ndeki teşkilat binasının önünde düzenlenen etkinlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, etkinliğe telefonla bağlandı. Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ı arayarak bağlanan Cumhurbaşkanı Erdoğan, partinin kurulduğundan bugüne kadar tüm kademelerde çalışan, bu işe gönül veren hizmet eden katkı sağlayan görev yapan ve partiye oy verenlere şükranlarını sundu. 


İSPAT EDİŞLERİN YAŞI
Her yıl dönümünün önemli olduğunu ancak 18. yıl dönümünün ayrıca önemli olduğunu vurgulayan Erdoğan, "Bu yaş hukukumuzda bireylerin, siyasi, ekonomik ve sosyal anlamda güçlerini ispat edişlerinin ispatıdır. Geride bıraktığımız 18 yılın ardından partimiz artık gerek yetiştirdiği kadrolarla yeni bir safhaya geçmişti. Bugün yine gençlik kollarının kapısından içeri giren üniversiteli gençlerimiz de bayrak yarışında inşallah aynı görevi devir alacaklardır. Ana kademede, kadın kollarımızda, belde, ilçe ve il teşkilatlarımızda görev alan arkadaşlarımızın pek çoğuyla aynı ya da farklı görevlerde yol yürümeye devam ediyoruz. Sizlere de bu akşam gösterdiğiniz ilgi alaka sebebiyle özellikle teşekkür ediyorum." diye konuştu. 
ORGANİK BİR PARTİYİZ
Erdoğan partisinin organik bir parti olduğuna işaret ederek şöyle devam etti: "Gözleri ve gönülleri başka yerlerde olanların AK Parti çatısı altından çıktığında başarısızlığa mahkum olmasının sebebi işte budur. Biz tek vazifemizi Hakk'a ve halka hizmet olarak görüyoruz. Bu dava AK Partinin 18 yılının çok ötesinde bir davadır. Biz sadece medeniyetimizi ve ecdadımızın kadim Hakk'a ve halka hizmet davasının bugünkü temsilcileri olmaya talibiz”
 

Anadolu Ajansı

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2019, 10:23
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER