‘Esnafın sorunlarını takip edeceğiz’

SESOB Başkanı Hasan Alişan’ı ağırlayan DEVA Partisi İl Başkanı Mehmet Erdoğan, “Deva Partisi Sakarya İl Başkanlığı olarak, esnaf ve sanaatkarlarımız ile ilgili tüm konuları yakından takip edeceğiz” dedi 

‘Esnafın sorunlarını takip edeceğiz’

Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Başkanı Hasan Alişan ve SESOB Genel Sekreteri Cengiz Alkın, Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi İl Başkanı Mehmet Erdoğan’ı ziyaret etti. 

‘ESNAF PANDEMİDEN ETKİLENDİ’

Muhalefetin önemli görevlerinden birinin de ülkenin temel meselelerine duyarlılık göstererek, sorunlarla birlikte çözüm yollarını ortaya koyacak bir muhalefetin sergilenmesi gerektiğini vurgulayan Alişan, Başkan Erdoğan ve yönetimine başarılar diledi. Alişan, esnaf ve sanatkarın pandemiden en çok etkilenen kesimin olduğunu söyledi. 

‘KONULARI TAKİP EDECEĞİZ’

DEVA Partisi’nin siyasette ayrıştırıcı değil birleştirici bir dil benimsediğini kaydeden Başkan Erdoğan ise, “DEVA Partisi kuruluşundan bugüne yaptığı tüm açıklamalarda, problemi teşhis eden ve çözüm yollarını açıklayan bir siyasal yaklaşım sergilemektedir. Deva Partisi Sakarya İl Başkanlığı olarak, esnaf ve sanaatkarlarımız ile ilgili tüm konuları yakından takip edeceğiz. SESOB Başkanımız sayın Hasan Alişan ve SESOB Genel Sekreteri sayın Cengiz Alkın’a ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum" dedi.

YORUM EKLE