FAHRETTİN BAY: İYİ DÜŞÜN SAKARYA

Saadet Partisi Büyükşehir Adayı Fahrettin Bay başkanlığa seçildiği takdirde hayata geçirmeyi planladığı projeleri hakkında Sakarya halkına bilgi verdi.

FAHRETTİN BAY: İYİ DÜŞÜN SAKARYA

Bay, “Marmara bölgesinin koca bir köy görüntüsünden kurtulup, Saadet Partisi’nin 1994 yıllarında olduğu gibi büyük yatırımlarla referans bir şehir olmaya var mısın Sakarya? 2500 yıllık tarihiyle önemiyle bu potansiyele sahip olan Sakarya için bu seçimler, son 20 yılın izlerini silip dünya şehri yapmak için tarihi fırsat. Saadet Partisi olarak, sadece bu izleri silmek için değil, Karadeniz-Sakarya-Göl-Marmara projesiyle yapılacak olan kanal projesi, tüm Marmara bölgesi için tarihi bir yatırımdır. Bu yatırım sayesinde şehrimiz bir sanayi merkezi haline gelecek. Tarım ve hayvancılığa çok önemli katkı sağlayacak. Sakarya’yı ihracatta Türkiye’de birinci sıraya taşıyabilecek. Bu proje ilimizi üreten bir şehir haline getirerek işsizliği ortadan kaldıracak önemli projelerimizden sadece biridir.
GİDİŞAT DEĞİŞİR
Sakarya, atacağınız oyla şehrimizin gidişatını değiştirip, 17 Ağustos felaketinin izlerini silip üreten çalışan ve işsizliğin olmadığı mutlu insanların yaşadığı huzurlu bir şehir haline getirecek. Tarihi hep beraber değiştireceğiz. Ya da atacağınız oyla bitmek üzere olan şehrimizin 17 Ağustos felaketinin izlerini daha da ağırlaştırıp, biten ticaretin, bitmek üzere olan gölümüzün, yok olan tarihimizin, ulaşım ve otopark sıkıntılarının içinde boğuşan bir Sakarya arasında tercihinizi yapacaksınız. Bunu için bir kez daha diyoruz, İyi düşün Sakarya!” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER