“Geleceğe umutla bakıyoruz”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adapazarı İlçe Örgütü, bayramın ikinci günü parti binasında bayramlaştı.

“Geleceğe umutla bakıyoruz”

Bayramlaşma Programına CHP Sakarya Milletvekili Grup Başkanvekili Engin Özkoç, İl Başkanı Erdoğan Isır, Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş’un yanında partililer katıldı.

“MANEVİ ZENGİNLİKLERİMİZ”
CHP Adapazarı İlçe Başkanlığı’nda gerçekleştirilen ziyarette konuşan İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş; “Bayramlar bizleri bir arada tutan, yoksullara, mazlumlara, kimsesizlere yakınlaştığımız, sevginin, dostluğun, barışın ve kardeşliğin vücut bulduğu mübarek günlerdir. Bayramlar aynı zamanda toplumsal birlik ve barışımızın, paylaşmanın, dayanışmanın ve ortaklaşmanın sembolü, manevi zenginliklerimizdir” dedi.
“BARIŞ İÇİNDE OLMALIYIZ”
CHP Sakarya Milletvekili Grup Başkanvekili Engin Özkoç ise,  “Bölgemizde ve ülkemizde yaşanan acı verici gelişmeler bu bayramda mutluluğumuza gölge düşürse de biz tüm bu zorluklara rağmen geleceğe umutla bakıyoruz. Toplumumuzu ayrıştırmaya çalışanlara karşı bugünlerde birlik, beraberlik ve barış içinde olmamızın, tüm sorunları çözmenin tek yolu olduğuna inanıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle, partili arkadaşlarımın mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyorum” şeklinde konuştu.RABİA BULUT 
 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2019, 11:50
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER