Gelecek Partisi Hendek'te iki başkan daha belirledi 

Gelecek Partisi, Hendek'te İlçe Kadın Kolları ve İlçe Gençlik Kolları başkanlarını da belirledi 

Gelecek Partisi Hendek'te iki başkan daha belirledi 

Gelecek Partisi, Sakarya ilçelerindeki teşkilatlandırma çalışmalarına devam ediyor. 
Musa Akıcı'nın başkanlığında kurulan Hendek İlçe Teşkilatında İlçe Kadın Kolları Başkanlığına Yasemin Kunyalı, İlçe Gençlik Kolları Başkanlığına ise Furkan Dural atandı. 


İki yeni başkan, Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Ender Serbes, İl Kadın Kolları Başkanı Nagihan Özmen, İl dış ilişkiler başkanı ve ilçe koordinatörü Ayhan Güler, İl Başkan Yardımcıları, İlçe 
Başkanı Musa Akıcı ve İlçe yönetim kurulu üyelerinin bir araya geldiği Hendek teşkilat binasında ilan edildi. 
İlçe Kadın Kolları Başkanı Yasemin Kunyalı, yetki belgesini İl Kadın Kolları Başkanı Nagihan Özmen’den, Gençlik Kolları Başkanı Furkan Dural ise belgesini Siyasi İşler Başkanı Uğur Kanat’tan teslim aldı. 

İlçe Başkanı Musa Akıcı yaptığı konuşmada kadın kollarının ve gençlik kollarının siyasetteki önemine dikkat çekerek “Görevi aldığımız günden bu yana Hendek teşkilatımız çok güzel mesafe katetti. Bugünde kadın ve gençlik kolları başkanlarımızın atamasını yaptık. Yasemin ve Furkan başkanlarımızı tebrik eder, görevlerinde üstün başarılar dilerim. Partimiz için, Sakarya’mız içinhayırlı olmasını temenni ediyorum. Gelecek partisi Hendek teşkilatı teşkilatlanma adına çalışmalarını hızla sürdürmekte olup, aynı zamanda ilçemizde vatandaşlarımızın samimi bir şekilde yanındayız. Delege çalışmalarımız hızla devam ediyor. İlçemizde  partimize pozitif teveccüh var ve katılım sağlayacak tüm ilçe halkına kapımız açık"

İl başkan yardımcısı Hendek koordinatörü Ayhan Güler de Yasemin Kunyalı ve Furkan Dural'ı tebrik etti. 

Mehmet KAVİS


 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2020, 15:22
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER