Gelecek Partisi’nde yönetim listesi belirleniyor 

Gelecek Partisi Sakarya İl Başkanı Ender Serbes, il yönetim kurulu ve bazı ilçelerin ilçe başkanlarının belirlenmek üzere olduğunu söyledi 

Gelecek Partisi’nde yönetim listesi belirleniyor 

Gelecek Partisi il başkanı Ender Serbes 15 Temmuz Bulvarı, eski adıyla Palmiye Caddesi üzerinde bulunan İl Başkanlığı binasında partililer ile bir araya geldi.
Sakarya’nın tüm ilçelerinden partililerin bir araya geldiği toplantıda Serbes çok kısa bir zaman önce kurulan Gelecek Partisi’nin hızlı ve istikrarlı bir şekilde yol aldığına dikkat çekerek “Siyaset belli bir ilke ve ahlak çerçevesinde yapılmadıkça faydadan çok zarara sebebiyet verir. TBMM’sinde yaşanan üzücü tartışmalar hem milletimiz nazarında hem de dünya kamuoyunda ülkemizin itibarını ve saygınlığını derinden etkilemiştir. Artık bulunduğu konumun rehavetine kapılmış siyasetçilerin ülkemizin sorunlarına çözüm üretmektense birbirleri ile didişmesi hepimizi üzmektedir.” dedi.
KAPIMIZ HERKESE AÇIK
Sakarya genelinde yaptıkları STK ve dernek ziyaretlerini dile getiren Serbes “Sakarya genelinde nerdeyse 2000’e yakın dernek ve STK mevcut. Üzüntümüz odur ki her ne kadar hassas davransak ta tümü ile temas kuramayabiliriz. Hizmet binamız da zaten bunun için var. Bizim ile iletişime geçmek isteyen herkese kapımız her zaman açık. Gelecek Partisi olarak toplumumuzun her kesiminden olduğunca kapsamlı bilgi ve tavsiye topluyoruz. İstişare ve ortak akıl bizim temel ilkemizdir” diye konuştu.
YÖNETİM KADROMUZ SON ŞEKLİNİ ALIYOR
Sakarya İl Başkanlığı binasının açılışına Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’nun da katılımı ile açılış yapmayı hedeflediklerini belirten Serbes, Türkiye genelinde birçok ilde teşkilatlanma faaliyetlerinin hız kazandığını, bu Cumartesi Konya’da yapılacak büyük açılışta Sakarya ekibi olarak destek vereceklerini söyledi. 
Ender Serbes sözlerine şöyle devam etti: “İlçe başkanlıkları hususunda Sakarya’mızın 16 ilçesi için de bugüne kadar görüştüğümüz onlarca arkadaşımız oldu. İl yönetim kadrosu son şeklini aldığında bu ilçelerden birkaçının ilçe başkanlıklarını da eş zamanlı olarak açıklayacağız. Gele-cek Partisi olarak bu ülkenin edindiği hiçbir kazanımını kaybetmesine razı gelemeyiz. Bilakis eksik kalmış ve geliştirilmesi gereken her hususta toplum ile entegre olarak faaliyetler, projeler oluşturacağız. Bizden beklenen huzur, güven ve refah ortamını sağlamak. Hep birlikte işte bunu başaracağız.” 

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER