Hasan Akcan Yeniden Refah Partisi'nin toplantısında...

Eski Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, Yeniden Refah Partisi'nin Akyazı teşkilatının ilçe divan toplantısına katıldı

Hasan Akcan Yeniden Refah Partisi'nin toplantısında...

Yeniden Refah Partisi Akyazı teşkilatının İlçe Divan toplantısı Kuzuluk Tabiat Parkta yapıldı. İşadamı Osman Akcan tarafından idare edilen toplantı saygı duruşu ve istiklal marşının söylenmesi ile başladı.

Yeniden Refah Partisi Akyazı İlçe Başkanı Resul Kuşdilin açış konuşmasının ardından İl Başkanı Hasan Çınar ile Düzce İl Başkanı Nezir Merttürk’te birer selamla konuşması yaptıktan sonra toplantıya katılan Mahalle temsilcileri Eylül ayı içinde partileri adına yaptıkları çalışmaları tek tek toplantıya katılanlara anlattılar ve hazırladıkları raporlarını da İlçe Başkanlığına takdim ettiler.

Yeniden Refah Partisi Akyazı İlçe teşkilatı tarafından düzenlenen aylık divan toplantısına sürpriz bir isimde katıldı. Sürpriz isim Akyazı Belediyesinin AKP'li eski Başkanı Hasan Akcan’dı. İlçe Başkanı düzenledikleri divan toplantısına katılan Akyazı Belediyesi eski başkanı Hasan Akcan’a özel teşekkür etmesi de toplantının dikkat çeken hususlarından biriydi.

AKP'li yeni Belediye Başkanı Bilal Soykan ile zimmet polemiğine giren Hasan Akcan'ın Yeniden Refah Partisi'ne katılıp katılmayacağı merak edilmeye başlandı. 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 16:26
banner3
YORUM EKLE