HEDEF 17 BELEDİYE

Kırşehir’de Siyaset Akademisi’de Büyükşehir Yasası konusunda ders veren Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu yerel seçim hedeflerini açıklarken “Hedefimiz 17 belediye” dedi.

HEDEF 17 BELEDİYE

TOÇOĞLU AKADEMİDE DERS VERDİ
Kırşehir’de Siyaset Akademisi’nde “Büyükşehir Yasası ve Tecrübe Paylaşımı” konulu ders veren Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Başarımızın sırrı, yılmadan çalışmaktır. Biz, gece gündüz milletimiz için çalışıyoruz. Önümüzdeki seçimlerde, 16 ilçe ve Büyükşehir Belediyesi’ne talibiz. Milletimizin desteği ve güveniyle çok çalışarak, oyumuzu arttırıp seçimleri kazanacağız. Tüm Belediyeleri alacağız. Hedefimiz 17 belediye” dedi.
AHLAKLI OLMALIYI
Konuşmasında siyasetçilerin ahlaklı davranması gerektiğini söyleyen Başkan Zeki Toçoğlu, “Siyasetçi kendi kurumunun itibarını koruyacak bir yapıda olmalıdır. Siyasetçi ilkeli, güvenilir, ahlaklı olmazsa; kendi kurumuna zarar verir. Yerel siyasetçiler olarak bizler halkın bize emanet ettiği parayı, imarı yönetiyoruz. Başbakanımızın her zaman belirttiği, ‘Şehirler sizlere emanettir. Şehirlerin ruhları vardır. Size emanet edilen şehirlerin ruhuna aykırı hareket ederek, ihanet etmeyin’ ifadesiyle hareket etmeliyiz” diye konuştu.

Ayrıntılar YENİHABER’de...
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER