"Hendek bizim gözbebeğimiz"

Ak parti Hendek İlçe Danışma Meclisi toplantısı yoğun katılımla gerçekleşti.

"Hendek bizim gözbebeğimiz"

AKP Hendek İlçe Danışma Meclisi Hendek Belediyesi Ticaret Merkezi Konferans Salonunda yapıldı. Toplantıya katılan AKP İl Başkanı Yunus Tever, “Partimizin sahibi millettir” dedi.

AKP Hendek İlçe Danışma Meclisine Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, AKP İl Başkanı Yunus Tever, il yönetimi, AKP İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, ilçe yönetim, kadın ve gençlik kolları ve çok sayıda partili katıldı. Divan Başkanlığını Fikret Kesim yaparken, Talha Sunman, Menekşe Feyzioğlu, Bedia Yılkın, Fadıl Fide üyeliklerde yer aldı.

HİZMETLERİ ANLATTI

İlçe teşkilatının yaptığı faaliyetleri anlatan slayt gösteriminin ardından açılış konuşmasını yapan AKP İlçe Başkanı Hasan Serdar Baykal, “ Önümüze çıkacak ilk sınavdan zaferle çıkacağımızdan hiç şüphem yok. Allah birliğimizi, dirliğimizi daim eylesin. Görevde olduğum 8 ay zarfında AK Parti’nin ilçemize kazandırdığı hizmetleri hatırlatmak istiyorum.  Hastanemize 6 uzman hekimin atanması ve anestezi uzmanı açığımız ile ilgili Milletvekilimiz bizi bakanımızla görüştürdü. İl Başkanı ve Milletvekillerimizin desteği ile anestezi uzmanının ataması gerçekleşti. Hastanemizde iki doktor açığımız bulunmaktadır. Bunlarla ilgili gerekli çalışmalar devam ediyor. Yeşilyurt Mahallemizde Aile Hekimliği Merkezi ve 112 Acil Hizmet Merkezi kurulması ile ilgili yer teslimi 2 Aralık’ta gerçekleşecektir. Eski Hastanemize KETEM getirildi. İlçemize Nitelikli Okul kazandırılması yönünde çalışmalarımız devam etmektedir. Bunları saydıktan sonra tek söyleyeceğim şey, ‘Yaparsa AK Parti Yapar’. İlçe Danışma Meclisi toplantımız hayırlara vesile olsun” dedi.

“HENDEK GÖZBEBEĞİMİZ”

İlçe Kadın Kolları Başkanı Bedia Yılkın ve Gençlik Kolları Başkanı Fadıl Fide’nin kısa birer teşekkür konuşmasının ardından, ‘Hendek bizim göz bebeğimiz’ diyen AKP Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek 17 yıllı değerlendirerek, davaya gönül veren, emek veren herkese teşekkür etti.

“MİLLETTEN BAŞKA GÜÇ YOK”

AKP İl Başkanı Yunus Tever ise ; “Yatırımlarımızı ve projelerimizi ortak akıl ile değerlendiriyoruz. 7 Ekim tarihi itibari ile kongre sürecimiz başladı. Bazı ilçelerimizde delege seçimleri başladı. 15 Aralık’ta delege seçimlerimizi sonlandıracağız. Senenin ilk yarısında ilçe kongrelerimizi yapacağız ve Haziran ayı itibari ile de ülke genelinde il kongrelerimizi gerçekleştireceğiz. Bu davaya hizmet edenlere teşekkür ediyorum. Ak Partide eski, yeni diye bir kavram söz konusu değildir. Ak Partimizin sahibi millettir. Arkamızda milletten başka hiçbir güç yok ve olmayacakta” dedi.

ESKİERE PLAKETLE TEŞEKKÜR

Konuşmaların ardından daha önce görev yapan Eski Belediye Başkanları, Eski İlçe Başkanlarına, eski Gençlik Kolları Başkanlarına, Kadın Kolları Başkanlarına ve en yaşlı Mahalle temsilcilerine plaketle hizmetlerinden dolayı teşekkür edildi. Mehmet KAVİS

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2019, 12:27
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER