HÜSAMETTİN ATASEVER: İYİ İNSANLARLA HAREKET EDECEĞİZ

İyi Parti İl Başkanı Atasever, teşkilatlanma çalışmalarının sürdüğünü belirterek, “Siyasi düşüncesi ne olursa olsun, toplum nezdinde saygı gören, hiçbir kara lekesi olmayan, genç, dinamik, kısaca her yönü ile iyi insanlar ile hareket edeceğiz” dedi

HÜSAMETTİN ATASEVER: İYİ İNSANLARLA HAREKET EDECEĞİZ

İyi Parti Kurucu İl Başkanı Hüsamettin Atasever, basın açıklaması yaptı. Önceki gün parti genel merkezinin açılışı için Ankara’ya gittiğini belirten Başkan Atasever, “İyi’lerin evinin açılışı, Genel Başkanımız Meral Akşener ve binlerce partilimizin  katılımı ile adeta miting havasında geçmiştir. Hiçbir bindirilmiş kıtanın olmadığı, herkesin kendi imkanları ile gözlerinde bir umut ışığı ile geldiği Ankara’dan yeni bir güneşin doğuşuna büyük bir sevinçle şahit olduk. Genel başkanımızın konuşma sırasında sevinçten, umuttan gözleri dolan birçok vatandaşımız gösterdi ki; Türkiye İyi olmayı çok özlemiştir. Partimize ve Genel başkanımıza olan bu yoğun ilgi, her gün kartopu misali katlanarak artmaktadır. Bu ilgiye ve alakaya layık olabilmek için gece gündüz çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.
TİTİZLİKLE SÜRÜYOR
İlimizde teşkilat çalışmalarını büyük bir titizlikle yürüttüklerine değinen Başkan Atasever, “Şükürler olsun ki, Sakaryalı’ların bu İyi yolda bizlerle çalışma konusunda yoğun ilgi ve talepleri bulunmaktadır. Bu yolda siyasi düşüncesi ne olursa olsun, toplum nezdinde saygı gören, hiçbir kara lekesi olmayan, genç, dinamik, kısaca her yönü ile İyi insanlar ile hareket edeceğiz. Ankara’da açılan genel merkezimizin, dünyaya, ülkemize, şehrimize İyi’likler getirmesini, hayırlara vesile olmasını temenni ederim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER