HÜSAMETTİN ATASEVER: ÖNCE BİNA, SONRA ÜYE

İYİ Parti Sakarya kurucu il başkanı Hüsamettin Atasever, önce hizmet binasının açılışını yapacaklarını ardından, üye kayıtlarına başlayacaklarını söyledi.

HÜSAMETTİN ATASEVER: ÖNCE BİNA, SONRA ÜYE

İYİ Parti Sakarya kurucu il başkanı Hüsamettin Atasever, partisinin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Atasever, aldığı görevi layıkı ile yerine getirebilmek adına, ekip çalışması içinde gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade etti. Atasever yaptığı açıklamada, “ Partimize Türkiye genelinde gösterilen yoğun ilgi, şehrimizde de karşılığını bulmuştur. İl ve ilçe teşkilatlarında, parti kurullarında yer almak isteyen birçok vatansever ,gücümüze güç kattığı gibi, sorumluluğumuzu kat ve kat arttırmıştır. Bu bağlamda çalışmalarımızı titizlikle sürdürmekte, liyakata önem veren bir anlayış ile sonuçlandırma çabasındayız” ifadelerini kullandı.
ÜYE KAYITLARI
İlk olarak; il teşkilatının resmi olarak açılması için çalıştıklarını belirten Atasever, ilçe teşkilatlarımızın resmi açıklamaları bu süreçten sonra başlayacağını belirtti. Bir çok kişinin partilerine üye olmak istediğini vurgulayan Atasever, üye kayıtlarına hizmet binasının açılışının ardından başlanacağını vurguladı.
TERÖR BAĞLANTISI
Atasever açıklamasına “Teşkilat görevlendirmemizi yaparken  tek kırmızı çizgimiz aynı yolda yürüyeceğimiz arkadaşlarımızın herhangi bir terör örgütü bağlantısı olmaması ve geçmişinin İYİ likler ile dolu olmasıdır. Bu çerçeve de, ne olursan ol yeter ki İYİ ol ve gel diyoruz” sözleri ile açıklamasını tamamladı. Ahmet MAL

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21