HÜSAMETTİN ATASEVER: VATANSEVERLERİN PARTİSİ OLACAĞIZ

İYİ Parti Kurucu İl Başkanı Hüsamettin Atasever, ilk resmi açıklamasını yaptı. Atasever, partilerinin kapılarının herkese açık olduğunu ifade etti.

HÜSAMETTİN ATASEVER: VATANSEVERLERİN PARTİSİ OLACAĞIZ

İYİ Parti Kurucu Başkanı Hüsamettin Atasever ilk resmi açıklamasını yaptı. .Kendine  bu kutsal görevi layık gören Genel Başkanları  Meral Akşener ve Teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan yardımcımız  Koray Aydın’a teşekkür eden Atasever, “Görev tevdiinden itibaren, arkadaşlarımız ile gece gündüz demeden çalışmalar yapmaya başladık” dedi.
VATANSEVERLİK
İl teşkilatı ve İlçe teşkilatlarının kurulması hususunda çalışmalarının hızla devam ettiğini ifade eden Atasever, “Partimizin il binası  bulunmuş olup, en kısa sürede hizmete girecektir ve kamuoyuna açıklanacaktır. İyi parti gönlü, yüreği, emeli ve düşünceleri iyi olan herkese kapılarını açmıştır. Öyle ki partimize gelen hiç kimseyi gömlek çıkarmaya zorlamayacağız gibi,  gelenlerden tek isteğimiz üzerlerine Vatansever’lik ceketini giymeleri olacaktır.
Sorumluluğumuz çok büyük ,ülkenin içersinde bulunduğu sosyal, ekonomik ve siyasi durum yeni bir ihtiyaç ortaya çıkarmıştır. Bu ihtiyaç çerçevesinde kurulan partimiz  halkın şu andaki tek umududur” dedi.
HEDEFİMİZ
Atasever açıklamasını şöyle tamamladı, “Hedefimiz olan   İYİ parti iktidarına ulaşmak için, İYİ muhalefet nasıl yapılır ,önce onu göstereceğiz. Asla ve asla yıkıcı olmayacağız ,yapıcı olacağız, doğruya doğru, yanlışa yanlış diyeceğiz. Son olarak  tüm Sakarya’lıları sevgi ve saygı ile selamlıyor, Allah şehrimize, ülkemize ve milletimize güzel hizmetler yapmayı nasip etsin diyorum.”

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21

izmir escort