Hüsne Koç güven tazeledi

AK Parti Sakarya Kadın Kolları Ferizli 6. Olağan Kongresi Ferizli Belediyesi Sosyal Tesislerinde salgın tedbirlerine uygun olarak gerçekleşti. Mevcut Başkan Hüsne Koç güven tazeledi.

Hüsne Koç güven tazeledi

Kongreye; AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, İl Kadın Kolları Başkanı Nadire Zehra Hatipoğlu, Ferizli İlçe Başkanı Muhsin Zurnacı, Ferizli önceki dönem Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Eski İlçe Başkanı Cemil Sağlam ve çok sayıda partili katıldı. 

AK Parti Sakarya Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek konuşmasında; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki Türkiye’nin son 19 yıldaki vizyonu, yükselişi ve AK Parti Hükümetlerinin başarılı hizmetlerinden bahsederek, gerçekleşen bu hizmetlerdeki kadın emeğine vurgu yaptı. Ardından göreve devam eden İlçe Kadın Kolları Başkanı Hüsne Koç ve yönetimini tebrik ederek, bugüne kadar Kadın Kolları teşkilatında görev almış İlçe Başkanları ve yönetimlerine şükranlarını sundu.

AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Nadire Zehra Hatipoğlu konuşmasında; Dünya Lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında dimdik duran AK Parti Kadın Kolları Teşkilatlarının yaptığı faaliyetlerden bahsederek, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da bir dava şuuruyla çalışmalarını yılmadan, yorulmadan sürdüreceklerini ifade etti. Teşkilatların her kademesinde görev almış teşkilat mensuplarına şükranlarını sunarak,  göreve gelen İlçe Kadın Kolları Başkanı Hüsne Koç ve Yönetimini tebrik etti. 

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever,  AK Parti Sakarya Milletvekilleri Recep Uncuoğlu ve Kenan Sofuoğlu, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, göndermiş oldukları telgraf ile tebriklerini ilettiler.

Kongre birlik ve beraberlik mesajları ve Yönetim Kurulu Üyelerinin tanıtımıyla sona erdi.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER