İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARININ DOSYALARI GENEL MERKEZDE: KARNELER İNCELENİYOR

AKP’de Genel Merkez, 16 ilçe belediyesi ile ilgili incelemelerini tamamladı ve başkanların karnelerini çıkardı. Başkanların performansları Aralık’tan itibaren MKYK’da mercek altına alınacak

İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARININ DOSYALARI GENEL MERKEZDE: KARNELER İNCELENİYOR

PERFORMANS RAPORU
AKP’de ilçe belediye başkanlarıyla ilgili raporlar tamamlandı. Genel Merkez tarafından yürütülen çalışmaların ardından başkanların performans karnesi çıkarıldı. 16 ilçe belediye başkanıyla ilgili olarak milletvekilleri, il koordinatörü, büyükşehir belediye başkanı, il başkanı ve ilçe teşkilat başkanlarının yorumları da karnelere eklendi.
MKYK’DA GÖRÜŞÜLECEK
2019 seçimleri öncesi ince eleyip sık dokuyan AKP’de belediye başkanlarıyla ilgili ayrıntılı raporlar Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan’a sunulacak. Başkanların durumlarının AKP MKYK’sında Aralık ayından itibaren görüşüleceği öğrenildi. Başkanlarla ilgili nihai kararı Cumhurbaşkanı Erdoğan verecek.
VATANDAŞ MEMNUNİYETİ
Bu arada karnelerde en önemli kriterin vatandaş anketleri olduğu vurgulandı. Vatandaşlara sorulan hizmetten ve başkandan memnuniyet oranlarının da ayrı ayrı olarak raporlara tek tek eklendiği ifade edildi. Başkanlar hakkında genel merkeze gelen şikayetlerin de ayrıntılı olarak başkanların dosyalarına ilave edildiği gelen haberler arasında.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER