İLKER YILMAZ: DEDİKODULARA KULAKLARIMIZI KAPIYORUZ

CHP Adapazarı İlçe Başkanı İlker Yılmaz, delege seçimlerinin hukuka uygun gerçekleştiğini belirterek, “Dedikodulara kulağımızı kapatıp çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi

İLKER YILMAZ: DEDİKODULARA KULAKLARIMIZI KAPIYORUZ

Cumhuriyet Halk Partisi Adapazarı İlçe Başkanı İlker Yılmaz, delege seçimleriyle ilgili açıklamada bulundu. Yılmaz, “Cumhuriyet Halk Partisi Adapazarı ilçe örgütü olarak 8 gün süren delege seçimlerini tamamladık. Bu süre boyunca 84 mahallemizde 379 kişi ilçe kongre delegesi, 595 kişi de ön seçim delegesi olarak seçildi. Seçimlerin tamamı ilçe binamızda son derece demokratik bir şekilde yapıldı. Hukuka uygun davrandığımız ve disiplini elden bırakmadığımız bir seçim süreci yaşadık. Partililerimiz seçimlere yoğun katılım sağladığı için her birine ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.
ZARAR VEREN HABERLER
Sosyal medyada ve yerel haberlerde zaman zaman partilerine zarar veren haberlerin olduğunu dile getiren Yılmaz, “Seçimlerimize gölge düşmemesi amacıyla ve bir elin parmağını geçmeyecek kadar az olan bu kişileri muhatap kabul etmeyerek cevap verme gereği duymadım. Biz Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında kocaman bir aileyiz. Kendini partili gibi gösteren kişilerin söyledikleri hiçbir zaman partimize mal edilmemelidir. Bu seçimler partimize yakışır bir şekilde gerçekleşmiştir. Dedikodulara kulağımızı kapatıp çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER