İnci'ye genel merkezde görev!

Eski AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci’ye, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Yerel Yönetimler Başkanlığı’nda görev verildi

İnci'ye genel merkezde görev!

sakaryayenihaber.com-Serkan OK

Eski AK Parti Sakarya Milletvekili ve eski Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, AK Pareti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki tarafından Genel Merkeze çağrıldı. İnci’ye genel merkezde görev verildi. Konu ile ilgili görüşünü aldığımız Ali İnci, “Genel Başkan Yardımcımız Mehmet Özhaseki, bizleri aradı ve davet etti, bizlerde gittik. Yerel Yönetimlerde Cumhurbaşkanımız tarafından görevlendirilmemiz istenmiş. Cumhurbaşkanımızın bize tevdi ettiği tüm görevleri başarıyla yapmak için gayret göstereceğimizi ifade ettik. Görev yerimiz henüz belli değil. Yerel yönetimlerde görevliyiz. “Bana bu bölgeyi ya da şu bölgeyi verin” demedim. Yılbaşından sonra gittiğimiz zaman bölgemiz belli olacak. Görevimiz partimize, ülkemize ve şehrimize hayırlı olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Aralık 2020, 01:24
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sessızlık
Sessızlık - 3 hafta Önce

Al işte akp dönemi beledıye baskanlığında hendekte usulsuz arsa ve arazı davaları suren bu zaaattt bu durumda ak partının aklanma sıstemıne dahıl edılmıştır..