İnci'den adaylık başvurusu

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, belediye başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu doğum gününde yaptı. Davul-zurna eşliğinde adaylık başvurusu yapan İnci’ye çok sayıda partili destek verdi.

İnci'den adaylık başvurusu

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Hendek Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu partililerin büyük desteği altında yaptı. Doğum gününde aday adaylığı başvurusunu yapan İnci’ye personeli doğum günü pastası kesti. İnci, belediye önünde kendisine destek veren partililer buluştu ve davul zurna eşliğinde ilçe teşkilatına kadar toplu yürüyüş gerçekleştirildi. İnci’yi Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AKP Milletvekili Şaban Dişli, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ve Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’da yalnız bırakmadı.

İDDİALI
Adaylık başvuru formunu Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’ya teslim eden İnci, partililere balkon konuşması yaptı. İnci, “Biz ne söylemişsek onu yaptık ve sonuna kadar da yapmaya devam edeceğiz. İsteyenler proje kitapçığına bakabilir. CHPlisi, MHPlisi, Doğruyol Partilisi, Anavatanlısı, Saadet Partili ve AK Partili tüm kardeşlerimiz bu yaptıklarımıza ortak olmak istiyorlarsa ‘Bende Ali İnci’ye oy verdim’ deme şansını elde tutmak isteyecekler” dedi.

YÜZDE 80 OY
Yüzde 80 oy istediğini ifade eden İnci, “AK Partimizin oyu yüzde 62. Bu dönem Kocatöngeliyle, Dereköy’üyle, Dikmeniyle çevre köylerimizin tümü artık bizim mahallemiz oldu. Köylerde bizim oy ortalamamız yüzde 80. Biz şu anda köyüyle ve şehriyle yüzde 80 oy istiyoruz. Ben 99’da sizlere Türkiye’nin incileri arasında olan hizmet kervanının en önünde olacağımızın sözünü vermiştik. Hendek Belediyesi bu kervanın en önündedir” ifadelerini kullandı.
PROJELER
Kentsel Dönüşüm Projesi’nin önümüzdeki dönem biteceğinin altını çizen Başkan İnci, “Hastanemiz ve çevresi de bitirmek zorunda olduğumuz projelerden. Başlattığımız ve İslam aleminin en büyük kubbeli camimizi hepimizin eseri olacak. . Engelsiz Kent projesi’ni ilk imzalayan biziz. Roman vatandaşlarımıza tek katlı konutları yapan biziz. Bu ülkede çok ilkleri başardık. Hendek kadar Türkiye, Avrupa ve Dünya Şampiyonu çıkartan ikinci il yok il. Biz buradaki başarımızı önümüzdeki yıllarda kat be kat yukarıya çıkaracağız” dedi. Öte yandan AKP Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu da yaptığı açıklamada, “Bir önceki seçimden çok daha fazla oy alarak sandıkları patlatmanın telaşesindeyiz” diye konuştu.

Sürpriz yaptılar
Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’ye personeli jest yaptı. Aday adaylığı başvurusunu doğum günü olan 6 Ekim tarihinde yapan İnci’ye, personeli tarafından özel doğum günü pastası hazırlandı. İnci, üzerinde Hendek Belediyesi logosu bulunan pastayı personeli ile birlikte kesti.

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER