‘İri ve diri olacağız’

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatının ilk yönetim kurulu toplantısında konuşan İlçe Başkanı Erol Aydın, “Adapazarı’nı AK Parti’mizin tüm unsurlarıyla el ele vererek yöneteceğiz. Adapazarı’nda bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız” dedi

‘İri ve diri olacağız’

sakaryayenihaber.com-Serkan OK

AK Parti Adapazarı İlçe Teşkilatı ilk yönetim kurulu toplantısını yaptı. Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın başkanlığında yapılan toplantıya; AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu ve İl Başkan yardımcıları ve partililer katıldı.

‘HİZMET HAREKETİDİR’

AK Parti’nin bir hizmet hareketi olduğunu söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “Erol Aydın kardeşimi ve ekibini tebrik ediyor, her daim destekçi olacağımı ifade ediyorum. Adapazarı’nın meselelerini birlikte çözeceğiz, AK Parti bir hizmet hareketidir. Bizlere bu çatı altında olmayı nasip eden Allah’a hamd ediyorum” dedi.

DAVAYA HİZMET

Birlikte davaya hizmet edeceklerini vurgulayan AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, “İlçe Başkanımız Erol Aydın ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik ediyor, yeni dönemin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Dünya liderimizin bir nebze yükünü alabilmek için bizler buradayız. İnşallah hep birlikte bu davaya hizmet edeceğiz” dedi. Yapılan toplantıda, karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu

‘BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ’

Adapazarı’nda AK Parti’nin tüm unsurlarıyla el ele vererek yöneteceklerinin altını çizen AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın, “Adapazarı’nı AK Parti’mizin tüm unsurlarıyla el ele vererek yöneteceğiz. Adapazarı’nda bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız. Sayın Cumhurbaşkanımızın açtığı aydınlık yoldan gidecek, ülkemizi karanlık günlere döndürmek isteyenlere fırsat vermeyeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2020, 12:03
banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tekçi Şaban
Tekçi Şaban - 4 ay Önce

VAllahi yalan billahi yalan. Politikada,yalanda Demireli geçeli yıllar oldu
Birbirini sevmeyen insanlar bir araya gelmiş. Seversin sevmez sin bu doğal bir şey. Ancak sever gibi yapmak ne kadar adamlik? Ekrem Yucenin sağda solda dedikodusu nu yapan adamı sen kalk listeye al. Ondan sonrada aile fotorafi ver. Ondan sonra bunun adı samimiyet öyle değilmi? Ben şahsen inanmıyorum.