Isır: “Kongremiz çarşaf listeyle olsun”

CHP İl Başkanı Erdoğan Isır, Cumartesi günü Atatürk Spor Salonunda gerçekleşecek olan ve kendisinden başka iki adayın da yarışacağı il kongresinin çarşaf listeyle olmasını istedi

Isır: “Kongremiz çarşaf listeyle olsun”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Sakarya İl Başkanı Erdoğan Isır,  il kongre öncesinde İlçe başkanları ve parti üyelerinin katılımıyla il binasında basın açıklaması yaptı. Basın açıklaması öncesi ilçe başkanlarıyla toplantı gerçekleştirdiklerini söyleyen Isır, kongreye herkesi davet etti. 
“VERDİĞİMİZ SÖZLER VARDI”
Basın açıklaması gerçekleştiren Isır, “İlçe başkanlarımızla görüşme yaptık. Sakarya da demokratik bir seçim olması için uğraş veriyoruz. Şahsım dışında iki arkadaş daha aday olmuştur. Sayın Şahin ve sayın Keleş'e canı gönülden başarılar dilerim. Aday olmak zordur, emek veriyorlar ve ‘Taşın altına bizde elimizi koyacağız’ diyorlar. 2017 yılında verdiğimiz sözler vardı. Bunlardan bir tanesi ön seçimdi. Diğeri ise kapalı spor salonuydu. Bundan sonraki seçimlerin çarşaf listeyle yapılması noktasını hep konuşmuştuk. Bugünde ilçe başkanlarımızla bir değerlendirme yaptık” dedi. 
Serkan OK/Ayşe KESKİN
 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE