‘İspat edebilirsen siyaseti bırakırım’

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya için ‘devletten 4 maaş almaya devam ediyor’ ifadelerini kullanan Engin Özkoç’a yanıt veren Yerlikaya, “4 maaş aldığımı ispat edersen ben herkesten özür dileyip siyaseti bırakıyorum” dedi

‘İspat edebilirsen  siyaseti bırakırım’

sakaryayenihaber.com-Serkan OK

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya'nın diplomasının sahte olduğuna dair ulusal bir gazetede yayınlanan haberin ardından CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç konu ile ilgili paylaşımda bulundu. Özkoç’a Yerlikaya’dan yanıt gecikmedi.

‘4 MAAŞ ALIYOR’

CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, “Doktoralı gençlerimiz bile işsizlikten evde otururken, lise diplomasının sahte olduğu mahkeme kararıyla tespit edilen Sarayzade Hamza Yerlikaya devletten 4 maaş almaya devam ediyor" ifadelerini kullandı.

ÖZKOÇ’A YANIT

Özkoç'a yanıt veren Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Yerlikaya, “Tasması kimin elinde olduğu belli olmayan Engin Özkoç, şimdi iyi dinle eğer benim diplomasız olduğumu ve 4 maaş aldığımı ispat edersen ben herkesten özür dileyip siyaseti bırakıyorum. Aksi durumda sen ne yapacaksın? İspat edemezsen milletvekilliğinden istifa edecek misin? Hodri meydan" şeklinde konuştu.

sakaryayenihaber.com-Serkan OK

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali al
Ali al - 1 ay Önce

Bu alcaklar için ispat gereksiz.
Camur at, izi kalsın" bunlarda parti tüzügünde, görünmez 1. Madde.