İşte İyi Parti Sakarya'nın yeni yönetim kurulu

İyi Parti 2. Olağan İl Kongresi gerçekleştirildi. Gerçekleşen kongreye tek listeyle giren mevcut İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan yeniden İyi Parti İl Başkanı oldu.

İşte İyi Parti Sakarya'nın yeni yönetim kurulu

sakaryayenihaber.com - Serkan OK bildiriyor...

İyi Parti İl Başkanlığı, kovid-19 salgını dolayısıyla tüm faaliyetlerine ara vermişti. Yeni normalleşme sürecine geçilmesiyle birlikte İyi Parti İl Başkanlığı, ilçe kongrelerini tamamlayarak, il kongresi için faaliyetlerine başlamıştı. İyi Parti İl Kongresi Karaçam Çakar tesislerinde yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Gerçekleşen kongreye tek listeyle giren mevcut İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan yeniden İyi Parti İl Başkanılığına seçildi.

16:50: Yapılan oy verme işleminin ardından yapılan sayımların sonucuna göre Selçuk Kılıçaslan yeniden İyi Parti İl Başkanlığı'na seçildi.

16.30: Seçimlere tek listeyle gidildi. Oy verme işlemi başladı.

16.15: Selçuk Kılıçaslan: "Göreve ilk geldiğimiz günde 1600 olan üye sayımız bugün itibariyle 6300 oldu."

16.00: Lütfü Türkkan: "Geçen yıl Tarım ithalatına 119 milyar tl harcanmış. Geçen yıl çete olan 5 müteahhite 117 milyar tl ödenmişTürkiye'nin sorunu ekonomik değil, bu iktidardır."

15.35: İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, kongreye katılamadığı için telgraf gönderdi. Telgraf kongrede okundu. Telgrafın ardından İl Sekreteri Yüksel Esmeroğlu faaliyet raporunu okudu.

15.30: Divan başkanı Lütfü Türkkan : "Sakarya Genel Başkanımız için çok önemli bir şehirdir. Üniversitede okuduğum zaman, dönemin il başkanı Mustafa Kılıçaslanın oğlu Selçuk Kılıçaslan il başkanlığı görevini yürütüyor. Ayrıca Genel Başkan Yardımcımız Ümit Dikbayır'da, Sakarya şehrinde Milletvekili."

15.20: Kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı.

15:15: Kongrede Divan Kurulu başkanlığına İyi Parti TBMM Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan

15.10: İyi Parti 2. Olağan Kongresi, Karaçam Çakar tesislerinde kovid-19 salgınına karşı alınan tedbirlerle gerçekleşti. Kongreye; İyi Parti TBMM Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, İyi Parti Trabzon milletvekili Hüseyin Örs, il Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve il başkan yardımcıları, İlçe Başkanları, İl Yönetimi ve delegeler katıldı.

İşte İyi Parti'nin yönetim kurulu listesi:

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2020, 10:55
banner3
YORUM EKLE