İstişare toplantısını bu kez Ankara'da yaptılar 

AKP'de Sakarya Milletvekilleri, SBB Başkanı Ekrem Yüce ve İl Başkanı Yunus Tever'in her ay yaptıkları istişare toplantısı bu kez Ankara'da yapıldı 

İstişare toplantısını bu kez Ankara'da yaptılar 

AKP Sakarya Milletvekililleri Ali İhsan Yavuz, Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu ve Çiğdem Erdoğan Atabek ile Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve İl Başkanı Yunus Tever'in katıldığı 'il koordinasyon ve değerlendirme' toplantısı her ay düzenli olarak yapılıyor. 
Aralık ayı toplantısında AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, AKP Genel Merkezindeki odasında ev sahipliği yaptı. 
Toplantıda Sakarya’nın tamamlanan ve devam eden yatırımları ile projeleri, şehrin sorunları, yerel çalışmalar, teşkilat çalışmaları ve kongre süreci ele alındı.

Toplantıyı değerlendiren AKP Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, ayda bir kez gerçekleşen toplantı da Sakarya’nın sağlık, adalet, ulaşım, eğitim ve yerel yönetimler alandaki yatırımları, projeleri ile belediyelerin hizmetleri ve il teşkilatının yürüttüğü çalışmaları ele aldıklarını belirterek; “Genel Başkan Yardımcımız, Milletvekillerimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımız ile birlikte aylık mutat bir şekilde gerçekleştirdiğimiz Koordinasyon ve Değerlendirme toplantımızı bu ay parti genel merkezimizde gerçekleştirdik. Bu ay ülkemizin ve şehrimizin gündemiyle ilgili gelişen hadiseleri ve devam eden çalışmaları değerlendirdik. Bizler, Sakarya’mızın yatırımlarının takibi ve hayata geçmesi noktasında elimizden geleni yapıyoruz. Bu tarz istişare ve değerlendirme toplantılarında yakaladığımız uyum ve koordinasyon çalışmalarımıza ışık tutuyor. Birlik ve beraberlik içerisinde şehrimiz adına ne gerekiyorsa yapacağız, bundan kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerini kullandı.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER