'İTTİFAKI HALK SANDIKTA YAPACAK'

CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç, Karadere, Bağlar, Tekeler ve Camili Mahallerinde seçim çalışmalarına devam etti.

'İTTİFAKI HALK SANDIKTA YAPACAK'

Adapazarı için ayağı yere basan sağlam projeler ürettiklerini belirterek, “Hayallerimizdeki Adapazarı’nı hep birlikte inşa etmeyi hedefliyoruz” dedi. Adapazarı’nda ittifak yapılmadığını vurgulayan Kılıç, “İttifakı sandıkta halk yapacak ve İsmail Kılıç diyecek, CHP diyecek. Bizler karşınıza halk meclisi ile geldik. Adapazarlının sorunları çok ağır. Biz bütün üyelerimiz ile birlikte elimizi taşın altına koyduk. Hep birlikte Adapazarı’nı yeniden güçlü kılacağız” dedi.
YAZILIM KAMPÜSÜ
Yazılım Kampüsü projesinden de bahseden Kılıç, “Gençlerimizi teknolojiye yönlendirecek, Adapazarı’na teknolojik bir beyin göçü gerçekleştirecek bir merkezi hayata geçireceğiz. Biz yazılım ürünlerinin Adapazarı’nda geliştirilmesini istiyoruz. Yazılım Kampüsümüz ile gençlerimiz vereceğimiz eğitimlerle, sermayesiz, özgürce çalışarak kazanacak ve ülke ekonomisine katkıda bulanacak. Alanında Türkiye’de bu işte söz sahibi isimlerle çalışacağız. Adapazarı’nda oluşturacağımız sinerji ile gençlerimizin teknoloji ile yetişmesini, teknoloji üretmesini ve bunu şehrimiz için kullanmasını sağlayacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER