İyi Parti Adapazarı yönetimi sahada! 

İyi Parti Adapazarı İlçe yönetimi, ilçenin doğusunda yer alan ve mahallelerde temaslarda bulundu 

İyi Parti Adapazarı yönetimi sahada! 

İyi Parti Adapazarı ilçe başkanlığı saha çalışmalarına devam ediyor. İlçe teşkilatı tarafından başlatılan "Muhtarım seninleyiz" projesi kapsamında İlçe Başkanı Serdip Dokumacı, ilçe yöneticileri ve meclis üyeleri mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. İyi Parti heyeti son olarak, Rüstemler, Çökekler, Karaköy, Çerçiler, Budaklar ve Bayraktar mahallesi muhtarlarını ziyaret etti. 
Partililer, genel konular ve mahallenin  sorunlarına ilişkin muhtarlarla fikir alışverişinde bulundu. 
İyi Parti heyeti, Çökekler Mahallesi ziyaretinde Şehit Fatih Kemal Yarar'ın babası Salih Yarar ile de görüşerek, Şehidimiz anısına yaptırılan mini müzeyi gezdi. 

Konu hakkında açıklama yapan Dokumacı; "Muhtarlarımızı ziyaretlerimize devam ediyoruz. Bu ziyaretlerimiz esnasında hem vatandaşın, hem mahallenin sorunlarını, bu sorunları en iyi bilen muhtarlarımızdan dinlemeye devam ediyoruz. Çökekler mahallesi muhtarımız Gökhan Çalışır'ı ziyaretimiz esnasında, şehit babası Salih Yarar'ın oğlu anısına yaptırdığı mini müzeyi ziyaret imkanımız oldu. Buradan Milli Eğitim müdürlüğüne ve özel okullarımızın yetkililerine sesleniyorum, hayat normale döndüğü anda, bu mini müzenin çocuklarımız tarafından gezilmesi konusunda program yapmaları çok isabetli olacaktır. Çocuklarımız bir şehit babasının, vatan sevgisini, bayrak sevgisini, Atatürk sevgisini ve Türk tarihinin önemli kesitlerini görüp,dinleme şansına haiz olacaktır" dedi.

İyi parti Adapazarı'nın saha çalışmalarına aralıksız devam edeceği ve tüm muhtarları ziyaret etmeye devam edeceği ifade edildi. 

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER