İyi Parti delegelerini seçti

İyi Parti Adapazarı ilçe Başkanlığı tarafından geçtiğimiz haftalarda bilgilendirmesi yapılan delege seçimleri Cumartesi günü gerçekleşti.

İyi Parti delegelerini seçti

İyi parti Adapazarı ilçe başkanlığına kayıtlı üyelerin oy kullandığı delege seçimlerine parti üyeleri yoğun ilgi gösterdi. 

İyi parti Genel Başkan yardımcısı Ümit Dikbayır ve İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan’ın da hazır bulunduğu seçimler şölen havasında gerçekleşti. Seçimlere ilişkin bir açıklama yapan Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır” Bugün Adapazarı İlçe Başkanlığımızda hepimiz için gurur vesilesi olan bir ana şahitlik ediyoruz. Adapazarı teşkilatımıza üye olan hemşehrimlerimizin hür iradeleriyle kullandıkları oylarla ilçe başkanımızı belirleyecek delegeleri seçiyoruz. İnşallah ilerleyen dönemlerde daha fazla üye ile bu seçimleri gerçekleştireceğiz. Partimize ve şehrimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi. 

İyi parti İl başkanı Selçuk Kılıçaslan ise “ yaklaşık 4 aydır yoğun bir şekilde sürdürdüğümüz üyelik çalışmalarının sonucunda bugün ilçe delege seçimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı bütün üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Seçilecek olan ilçe delegelerimizi de şimdiden tebrik ediyorum. İyi partinin demokrasiye verdiği önemin en net göstergesi olan delege seçimlerimizin hepimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi. 

Seçim sonucu belirlenen delegeler önümüzdeki günlerde yapılacak Adapazarı İlçe kongresinde yeni ilçe başkanını belirleyecek.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER