İYİ Parti'den Ankara çıkarması. Akşener'le görüştüler

İYİ Parti İl Yönetimi, Ankara'ya giderek Genel Başkan Meral Akşener ve Genel Başkan Yardımcısı Ümit Dikbayır'ı ziyaret etti 

İYİ Parti'den Ankara çıkarması. Akşener'le görüştüler

İyi Parti Sakarya İl Yönetimi, yapılan son kongrede GİK üyesi seçilen ve sonrasında Mali ve İdari İşlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcılığına atanan Sakarya milletvekili Ümit Dikbayır’a makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ümit Dikbayır’a İl yönetimi adına, İl başkanı Selçuk Kılıçaslan tarafından hediye takdimi yapıldı.

Ardından diğer genel  başkan yardımcılarını  makamında ziyaret eden heyet; İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Genel Merkeze gelişi sırasında süpriz bir karşılama hazırladı.
Program dışı olan bu karşılamadan son derece memnun olan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’le yapılan görüşme sonrası heyet Ankara’dan ayrıldı.

Ziyaret  hakkında açıklama yapan İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan; "Genel Başkan Yardımcımız ve  Milletvekilimiz Ümit Dikbayır’a il yönetimi olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Bizleri evimizde gibi hissettiren değerli vekilimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ayrıca programda olmamasına rağmen, Genel başkanımız Sn.Meral Akşener’e yaptığımız süpriz karşılama da yönetimimizi ayrıca mutlu etmiştir" dedi.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER