İyi Parti'den ilk kültür dernek ziyareti

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı, sivil toplum örgütleri ziyareti kapsamında Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti.

İyi Parti'den ilk kültür dernek ziyareti

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve parti yöneticilerini, dernek başkanı Fehmi Çelebi ve dernek yönetim kurulu üyeleri ağırladı. Dernek faaliyetleri ile şehrin ve siyasetin gündemine ilişkin konuların görüşüldüğü ziyaret, yaklaşık 1,5 saat sürdü.

GÖRÜŞME SAMİMİ GEÇTİ

Ziyaret hakkında açıklama yapan Dokumacı, "Kültürler mozaiği olan şehrimizde, yönetim kurulu olarak ilk  kültür derneği ziyaretimizi, Trabzonlular Derneğine yaptık. Öncelikle bizleri ağırlayan, yakın ilgi ve alaka gösteren başta dernek başkanımız Sn. Fehmi Çelebi olmak üzere, tüm yönetici dostlarımıza teşekkür ederiz.Samimi bir ortamda geçen görüşmemiz de, gerek derneğin faaliyetleri gerek ise de bizlerin İYİ Parti olarak düşüncelerimiz, yapmak istediklerimiz ve siyaset anlayışımızı izah etmeye çalıştık. Sakarya Trabzon'lular Derneğine bundan sonra yapacakları dernek faaliyetlerinde başarılar dilerim" dedi.

Önümüzdeki günlerde ,İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı'nın kültür derneği ziyaretlerine devam edeceği öğrenildi.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER