İyi Parti'den muhtarlara ziyaret 

İyi Parti il ve Adapazarı ilçe yönetimleri, Muhtarlar Günü dolayısıyla Sakarya Muhtarlar Federasyonunu ziyaret etti 

İyi Parti'den muhtarlara ziyaret 

19 Ekim Muhtarlar günü nedeni ile İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı, İl Başkan Yardımcıları Arzu Akçalışkan, Fatma Kılınçer ve Rıdvan Yıldız ile birlikte Sakarya Muhtarlar Federasyonunu ziyaret ettiler. 
Federasyon Başkanı Erdal Erdem ve yönetici muhtarların ev sahipliği yaptığı ziyarette,muhtarların ve vatandaşların sorunları görüşüldü.

Ziyaret hakkında açıklama yapan Kılıçaslan; 
"Muhtarlarımız millete hizmette en önemli görevi yapan, sürekli sahada olan ve mahallenin sorunlarının çözümü için canla başla çalışan kıymetlerimizdir. Zor günlerde vatandaşın hep yanı başında olan muhtarlarımız,sadece bu özel günlerinde değil her zaman bizler için çok önemlidir. Yaptığımız görüşmede değerli başkanımız Sn.Erdal Erdem’den, muhtarlarımızın özlük haklarına ilişkin bir takım taleplerini, vekilimize ulaştırmak ve mecliste sesleri olmak amacı ile aldık. Bu vesile ile  tüm muhtarlarımızın gününü kutlar,her zaman yanlarında olduğumuzu bir kez daha belirterek, çalışmalarında kolaylıklar dilerim" dedi.

banner3
YORUM EKLE