İyi Parti'den SATSO'ya ziyaret 

İyi Parti Adapazarı yönetimi, SATSO'yu ziyaret etti 

İyi Parti'den SATSO'ya ziyaret 

İyi Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve yönetimi sivil toplum kuruluşu ziyaretlerine Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ile devam etti. 
İyi Parti heyeti ile SATSO Başkanı Akgün Altuğ,  Sakarya’nın ekonomik ve sosyal sıkıntılarına ilişkin fikir alışverişinde bulundular.

Konu hakkında açıklama yapan Dokumacı; "SATSO şehrimizin en önemli yapılarından biri ve ekonomik anlamda şehrimizin yükünün büyük bir bölümünü taşıyan bir topluluktur. Şehrimiz için yaptıkları, yapacakları ve fikirleri önemlidir. Yaptığımız görüşmede, gerek pandemi öncesi başlayan ekonomik sıkıntılar, gerek ise de pandemi ile zirve yapan ekonomik çaresizlik hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Şehrimizin aslında gerek sanayi, gerek ise de tarım bakımından üretime hazır olduğu, insan kaynağı, altyapısı ve coğrafi konumu gibi avantajları ile, düzgün bir planlama, alınacak cesur kararlar ile çok daha iyi yerlere gelebileceği kanısındayız. Bu ziyaret vesilesi ile son olarak şunu söylemek isterim,üreten bir ülke, üreten bir şehir olduğumuz zaman refaha kavuşacağız,bu nedenle partimiz her zaman üretenlerin yanındadır yanında olacaktır" dedi.
 

banner3
YORUM EKLE