İyi Parti'den Şehit aileleri ve gazilere ziyaret 

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Dikbayır ve il yöneticileri, Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Sakarya Şubesini ziyaret etti. 

İyi Parti'den Şehit aileleri ve gazilere ziyaret 

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ile birlikte Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Sakarya Şubesini ziyaret etti.  

Dikbayır ve Kılıçaslan ziyaretleri sırasında yaptıkları açıklamada “Bugünkü ziyaret noktamız bizim için ayrı bir yeri olan Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği. Hem Genel Başkanımız Meral Akşener hem de İyi Parti camiası olarak Mdernek bizim için hem gurur kaynağı hem de geçmişten bu güne özellikle tarihimiz açısından ders almamız gereken bir yer. İYİ Parti olarak biz her zaman dernek üyelerimiz ile birlikte gündelik hayatta beraberiz. Hepimiz şehit veya gazi olma yolunda birer adayız. Bu konuda da hiçbir zaman tereddüt etmeyiz. Her zaman Sakarya Muharip Gaziler ve Şehitler Derneği ile birlikte uyum içerisinde çalışacağımızı beyan ediyoruz. Bizim elimizden gelen bir yardımımız olacaksa 7 gün 24 saat yanlarındayız” diye konuştu. 

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği şubesine yaptıkları ziyaretlerinden dolayı Dikbayır ve Kılıçaslan’a teşekkür eden dernek Başkanı Mustafa Çolak “Biz dernek olarak diğer siyasi partilerle olduğu gibi İyi Parti ’ye de kapımız her zaman açık. Bizleri hatırlayıp ziyaret ettikleri için tekrar teşekkür ediyorum. Sayın Dikbayır’a da yeni görevinde başarılar diliyorum' dedi.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER