İYİ Parti'den 'Topça kavşağı' isyanı

İYİ Parti heyeti, yerel seçimler öncesi açılışı yapılan ancak hala tamamlanamayan Topça kavşağını inceledi 

İYİ Parti'den 'Topça kavşağı' isyanı

İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Başkan Yardımcıları Serdip Dokumacı, Yüksel Esmeroğlu, Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman ve ilçe yöneticisi Ekrem Çoban seçim  öncesi açılışı yapılan ancak halen birçok sorunun olduğu; Erenler topça kavşağı ile ilgili incelemelerde bulundu.

Gerek Topça esnafını, gerekse de Atatürk Sanayi sitesi esnafını büyük mağduriyete uğratan kavşaktaki  eksiklikleri yerinde inceleyen İyi Parti heyeti sıkıntılı duruma bizzat şahit oldular.

Konu hakkında açıklama yapan İl Başkanı Kılıçaslan; "Seçim öncesi apar topar, yangından mal kaçırır gibi açılışı yapılan bu kavşağın , açılışından 6 ay geçmesine rağmen tamamlanmamış olması yıllardır süregelen yönetim anlayışının değişmeden devam edeceğine işarettir” dedi. 

Özellikle sabah ve iş çıkış saatlerinde bölgedeki trafiğin çekilmez hale geldiğini belirten Kılıçaslan “ Bir yerin açılışı yapıldığı anda her şeyi ile kullanıma hazır olduğu anlamı çıkar. Ancak açılışından 6 ay geçmesine rağmen  halen eksikleri bulunan kavşak bitince bir açılış daha bekliyoruz iktidar sahiplerinden" diyerek sözlerini tamamladı.

İyi parti Erenler ilçe başkanı Duman ise; "Bu kavşaktaki eksiklikler ile halkımız mağdur olduğu gibi; topça ve sanayi esnafımız da büyük sıkıntı yaşamaktadır. Her gün konuya ilişkin şikayetler alıyoruz. Yetkililerin bu önemli konuyu ele alıp, kış ayına girmeden burayı tamamlamalarını istiyoruz" dedi.

Bir süre bölge esnafı ile de sohbet eden İyi Partililer, Sakarya’da her zaman sahada olduklarını,halkın ve mağdurun sorunlarını dile getirmek için, çalışmalarına son hızla devam edeceklerini belirterek bölgeden ayrıldılar.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 10:33
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER