İyi Parti'den yeni kampanya! 

İyi Parti Adapazarı ilçe teşkilatı, partilerine üye olmak isteyenler için "Sen çağır, biz gelelim" isimli kampanya başlattı 

İyi Parti'den yeni kampanya! 

İyi Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı bayram döneminde ara verdiği haftalık yönetim kurulu toplantılarına devam ediyor. 
Yoğun bir çalışma temposu içinde, hem saha çalışmalarına hem oda ve sivil toplum kuruluşları ziyaretlerine devam eden Adapazarı teşkilatı, son yapılan toplantıda yeni bir kampanya başlatma kararı aldı. "Sen Çağır, Biz Gelelim" isimli kampanyası ile; partiye üye olmak isteyen ancak işyerinden veya evinden çeşitli nedenler ile ayrılamayan ve İyi partiye katılmak isteyenler işyerinde veya evlerinde ziyaret edilecek ve yerinde üye yapılması kararlaştırıldı.

Konu hakkında açıklama yapan İlçe Başkanı Serdip Dokumacı; "Parti olarak çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam ediyoruz. Görüyoruz ki vatandaşlarımızın partimize olan teveccüh her geçen gün artıyor. Partimize katılmak isteyip, evinden işyerinden çeşitli nedenlerle partiye gelemeyenlerin yanına biz gideceğiz ve partimize katılımını sağlayacağız. Bu bağlamda ‘Sen Çağır, Biz Gelelim’ üye kampanyamızı başlatıyoruz inşallah" dedi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2020, 13:19
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER