İYİ PARTİ İL BAŞKANI HÜSAMETİNN ATASEVER'DEN DİĞER SİYASİ PARTİLERE MESAJ: 
HİÇ KİMSEYLE
 DİDİŞMEYECEĞİZ

İYİ Parti İl Başkanı Hüsamettin Atasever, 53 kişilik yönetim oluşturacaklarını ifade ederek, “Bizim hiç partiyle didişmeye niyetimiz yok. Bugün oralarda olanlar, yarın iyiyi ve güzeli gördüklerinde buraya geleceklerdir” dedi

İYİ PARTİ İL BAŞKANI HÜSAMETİNN ATASEVER'DEN DİĞER SİYASİ PARTİLERE MESAJ: 
HİÇ KİMSEYLE
 DİDİŞMEYECEĞİZ

GAZETEMİZE KONUŞTU
İYİ Parti İl Başkanlığı’na atanan Hüsamettin Atasever, gazetemize açıklamada bulundu. Sakarya’da hiçbir siyasi parti ve grupla sürtüşmelerinin olmayacağını belirten Başkan Atasever, “Biz sadece icraatlarımızla ülkenin aynası olmayı hedefliyoruz” dedi. İlçe ilçe Sakarya’nın durumunu ortaya çıkardıklarını ifade eden Başkan Atasever, “İlçe ilçe politikalarımızı belirliyoruz” dedi.
250 KİŞİLİK DANIŞMA MECLİSİ
İlimizde 250 kişilik bir Danışma Meclisi kuracaklarını vurgulayan Başkan Atasever, “250 kişilik Danışma Meclisi’nde eski ANAP’lı, Doğru Yol Partili, CHP’li, Saadetli ve AKP’li siyasetin duayenleri olacak. Bunları toplayıp fikirlerini alacağız. Bizim hiç partiyle didişmeye niyetimiz yok. Hiç kimseyi kötülemeyeceğiz. Bugün oralarda olanlar, yarın iyiyi ve güzeli gördüklerinde buraya geleceklerdir” diye konuştu.
SAKARYA’YA KAZANDIRMAZ
Kısır çekişmelerle Sakarya’nın bir şey kazanmayacağına değinen Başkan Atasever, “Her zaman müspet ve yapıcı olacağız. Biz Cumhuriyetin kazanımlarını kimseye yedirmeyiz. Bu topraklar kanla alındı. Kavganın olduğu hiçbir yerde olmayacağız. Tasvip etmediğimizi de her yerde söyleyeceğiz. Biz daha çok iyi niyetle ve hoşgörüyle davranacağız” dedi. Atasever il yönetimlerinin 53 kişiden oluşacağını da sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER