İYİ PARTİ İL BAŞKANINI BELİRLEMEK İÇİN ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR: BAŞKAN ARANIYOR

Kuruluşu tamamlanan İYİ Parti Sakarya, il başkanını arıyor. Ankara’da 8 kişilik komisyonun 4 ismin üzerinde durduğu ifade ediliyor. Kurucu il başkanının gelecek hafta sonuna kadar açıklanacağı öğrenildi

İYİ PARTİ İL BAŞKANINI BELİRLEMEK İÇİN ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR: BAŞKAN ARANIYOR

TÜRKİYE’DEKİ 87. PARTİ
Türkiye’nin 87’nci partisi olarak siyaset hayatına giren Meral Akşener önderliğindeki İYİ Parti, teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyor. İYİ Parti’de önceki akşam yapılan toplantının ardından Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığı’na Koray Aydın getirildi. Şimdi gözler Sakarya İl Başkanı’nın kim olacağına çevrildi.
8 KİŞİLİK EKİP ÇALIŞIYOR
İl Başkanlarını belirlemek için Ankara’da 8 kişilik bir heyetin çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi. Parti kurulmadan önce Hüsamettin Atasever’in Kurulu İl Başkanı olacağı iddia edilirken, Genel Merkezin Mehmet Erdoğan, Mehmet Göktürk ve Aydoğan Arslan ismi üzerinde de durduğu öğrenildi.
TEVDİ EDERLERSE YAPARIZ
Hüsamettin Atasever, yaptığı açıklamada kurucu il başkanının henüz belli olmadığını belirterek, atanacak ismin önümüzdeki hafta sonuna kadar belli olacağını ifade etti. Atasever, “Biz eriz. Komutanlıkta gözümüz yok. Görevi bize tevdi ederlerse yaparız. Demezlerse başkasının peşinden gideriz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER