İyi Parti'nin mahalle başkanları sahaya iniyor 

İyi Parti Adapazarı teşkilatı, mahalle başkanlarını belirlemeye başladı 

İyi Parti'nin mahalle başkanları sahaya iniyor 

Mart ayında gerçekleşen genel kurulda Serdip Dokumacı'nın ilçe başkanlığına seçildiği İyi Parti Adapazarı teşkilatında mahalle başkanları belirlenmeye başladı. 
İlçe teşkilatında düzenlenen toplantıda 15 mahallenin temsilcisine görevlendirme yazısı teslim edildi. 


Program hakkında açıklama yapan Dokumacı; "Çok şükür ki, her geçen gün partimize artan bir teveccüh ile karşı karşıyayız. Yöneticilerimiz ile birlikte gece gündüz demeden  partimizin gücüne güç katmak için çalışmalara devam ediyoruz. Kurduğumuz teşkilat komisyonumuz yaptığı çalışmalar ile  Adapazarı ilçemizdeki tüm mahallelere, gerçek anlamda, partimize gönül vermiş ve bizlerle beraber sahada çalışacak arkadaşlarımızı görevlendiriyoruz. Bu programımızda 15 mahallemizin başkanı hayırlısı ile görevine başladı. Aramıza yeni katılan arkadaşlara ve mevcut mahalle başkanlarımıza başarılı çalışmalar dilerim. Adapazarı İlçe Başkanlığı olarak, ilçemizdeki tüm mahallelerde teşkilatlanmamızı en kısa sürede tamamlayacağız" dedi. 

Toplantı sonunda parti yöneticileri tarafından, mahalle başkanlarına görevlendirme belgeleri verildi.

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan ören
Hakan ören - 4 ay Önce

Almış olduğumuz görevimizi partimize kaltildigimiz ilk günki heyecanimiza daha fazla heyecan ve şefk katarak ben ve bütün mahalle başkanı arkadaşlarım adapazarimiz, Sakaryamız ve ülkemiz için çalışacağız. BAŞARACAGIZ,BAŞARACAGIZ BAŞARACAGIZ

SIRADAKİ HABER