İYİ Parti Yağcılar’da incelemelerde bulundu

İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve yönetim kurulu üyeleri, Yağcılar mahallesini ziyaret ederek vatandaşın sorunlarını yerinde inceledi

İYİ Parti Yağcılar’da incelemelerde bulundu

Bilgi aldılar

Birçok sokağın yollarının bozuk olması nedeniyle vatandaşlardan gelen şikayetler üzerine yerinde inceleme yapmak için Yağcılar Mahallesine giden İYİ Parti Adapazarı İlçe heyeti, mahalle muhtarı İbrahim Öner’i ziyaret edip, konu hakkında bilgi aldı. Ziyaret sonrası mahalleleri gezen İYİ Partililer vatandaşın sorunlarını dinledi.

''Adapazarı belediyesini göreve çağırıyoruz''

Ziyaret hakkında açıklama yapan İYİ Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı: ''Yağcılar mahallesindeki birçok yolun bozuk olması nedeni ile vatandaşlarımızdan gelen şikayetler doğultusunda, ilgili sokakları ziyaret ettik. Gördüğümüz manzara gerçekten içler acısı. Özellikle inceleme yaptığımız, ''Gülhan Sk., Hayat Sk., Endamlı Sk. ve 1355 Bakır Sokağın  yolları neredeyse geçilemeyecek halde.Yürümekte zorlanan vatandaşların araçlarıda bu yollarda harap olmaktadır. Bu nedenle Adapazarı Belediyesini bu bölgedeki vatandaşların sorununu acilen çözmeye çağırıyoruz. Biz İYİ parti olarak milletin yanında olup ,sesleri olmaya devam edeceğiz.'' dedi.

banner3
YORUM EKLE