İyi Parti'de 3. yıl coşkusu! 

İyi Parti'nin 3. yılı dolayısıyla İzmir'de düzenlenen kutlama programına Sakarya teşkilatlarının yöneticileri de katıldı 

İyi Parti'de 3. yıl coşkusu! 

Meral Akşener'in Genel Başkanlığı'nda 3 yıl önce kurulan İyi Parti, 3. kuruluş yıl dönümü kutlamalarını İzmir'de gerçekleştirdi. 

İzmir Gündoğdu Meydanı'nda düzenlenen programda; İzmir Büyükşehir Belediyesi Bandosu göstesi sunarken, denizde vapurlardan meşaleler yakıldı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, gönderilen kutlama mesajlarının okunmasının ardından yaptığı konuşmada, böylesine anlamlı bir günde İzmir'de bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Programa Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır ile Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan olmak üzere Sakarya yöneticileri de büyük katılım gösterdi. 


İl Başkanı Kılıçaslan, şu mesajı yayımladı: 

İYİ Partimiz 3 yaşında..
Cesaret 3 yaşında..
İnanç, sevda, azim 3 yaşında..
Siyasi rekabet ve nezaket 3 yaşında..

Ülkemize bir güneş gibi doğan, nefes aldıran, milletin sesi, gençlerin ümidi 3 yaşında.


Her türlü zorluğa göğüs geren, cesaretini inandığı değerlerden alan, hiç bir baskıdan yılmayan, hiç bir çıkar beklemeyen insanların kurduğu ve yaşattığı İYİ PARTİ’mizi iktidara taşıyacak olan yine bu azim, inanç ve cesaret olacaktır. Daim olsun, kutlu olsun.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2020, 12:49
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER