İyi Parti'den Sivaslılar Derneği'ne ziyaret

İyi Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan ve il yöneticileri, Sakarya Sivaslılar Derneği'ni ziyaret etti 

İyi Parti'den Sivaslılar Derneği'ne ziyaret

İyi Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan,  İl Yöneticileri Fatih Akgün, Serdip Dokumacı, Selahattin Mungan, Yiğit Boyuneğmez ve Suat Albostan; yeni yerine taşınan Sakarya Sivaslılar  Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Derneğin yeni binasına yapılan ziyarete ilişkin açıklama yapan Kılıçaslan “ Her kültürden vatandaşımızın yaşadığı, gerçek bir Türkiye mozaiği  şehrimizin önemli renklerinden biri olan Sivaslı hemşehrilerimizle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduk. İyi Parti olarak ülkemizin ve şehrimizin kültür çeşitliliğine verdiğimiz önemi ve bu anlamda yapılacak faaliyetlerin hemşehrilerimiz arasındaki iletişim açısından ne kadar faydalı olduğu konusunda  karşılıklı düşüncelerimizi dile getirdik. Sadece seçim dönemlerinde hatırlanan hemşehri ve kültür derneklerinin, seçimsiz dönemlerde de ziyaret edilerek hatırlanması gereğine işaret ettik. Sakarya’da yaşayan ve farklı illerden buralara göç etmiş herkesin “Sakaryalılık” paydasında buluşarak, kendi kültür ve sosyal yaşam tarzlarını sürdürmesini arzuladığımızı ifade ettik. Başta dernek başkanımız Sn. Resul Dursun olmak üzere bizleri yoğun bir katılımla ağırlayan bütün dernek üyelerine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” dedi.

Sakarya Sivaslılar Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Resul Dursun ise “ İyi Parti heyetini ağırlamaktan mutluluk duyduk. Sivil toplum kuruluşları ve siyasi partiler arasındaki seviyeli iletişimin hem ülkemize hem de şehrimize çok faydalı olacağı konusunda mutabık kaldık” diye konuştu.

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2019, 14:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner22

banner21