İyi Partili avukatlar yemekte buluştu 

İyi Parti İl Başkan Yardımcısı Avukat Tayfun Zeki, parti teşkilatlarının yönetimindeki meslektaşlarını yemekte bir araya getirdi 

İyi Partili avukatlar yemekte buluştu 

İyi Parti Hukuk ve Seçim İşleri Başkanı Tayfun Zeki’nin organize ettiği yemeğe, İyi partinin avukatlarının bir bölümü katıldı. Yemekte Siyasi İşler Başkanı Emre Durmaz, Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı, Adapazarı Hukuk ve Seçim işleri Başkanı Emre Angın ve Adapazarı meclis üyesi Doğan Şen’in yanı sıra yönetici avukatlar yer aldı.

Tayfun Zeki yaptığı açıklamada; "Her geçen gün büyüyen partimizde, hukukçu sayımızda sürekli artmaktadır. Bugün çeşitli mazeretleri nedeni ile aramızda olamayan arkadaşlarımız ve bizler, partimizin iktidara gelebilmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu toplantıda buna ilişkin yapılması gerekenler ile, olası bir erken seçimde,seçim güvenliğine ilişkin yapacağımız hazırlıkları konuştuk. Partimize vatandaşlarımızın gösterdiği yoğun teveccüh,çok şükür hukukçu arkadaşlarımızdan da görüyoruz. İnşallah bu toplantılara devam edeceğiz" dedi.

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER