İyi Partili Duman’dan Hacıoğlu eleştirileri… 

İyi Parti Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman, Hacıoğlu Şehit Yaşar Güller Caddesindeki çalışmaları incelerken çeşitli eleştirilerde bulundu 

İyi Partili Duman’dan Hacıoğlu eleştirileri… 

İyi Parti Erenler İlçe Başkanı Şemsettin Duman, ilçe başkan yardımcıları Ahmet Ateş ve Ekrem Çoban ile birlikte Hacıoğlu Mahallesi Şehit Yaşar Güller Caddesindeki çalışmaları inceledi. Caddede yürütülen altyapı çalışmalarının memnuniyet verici olduğunu söyleyen Başkan Duman, yol kenarındaki elektrik direkleriyle ilgili ise eleştirilerde bulundu. 
Başkan Duman, “Çalışmalar memnuniyet verici ancak hazır cadde komple kazılmışken yol kenarında bulunan elektrik direklerinin ucube bir şekilde durmasını çözemedim. Yolun Genişletilmesi için direklerin kalkması ve elektrik hattının yol altına alınması gerekiyor. Yaptığım araştırmaya göre bu 2,5 milyon gibi bir yük getirmektedir. Belediye bunun SEDAŞ tarafından yapılması gerektiğini ifade ederken, SEDAŞ işlemin belediye tarafından yapılması gerektiğini ifade ediyorlar ve 2,5 milyonluk kaynak yok deniliyor. Belediye başkanına ve SEDAŞ Genel müdürüne sesleniyorum ‘’ TOPU BİRBİRİNİZE ATACAĞINIZA ÇÖZÜM ARAYIN ‘’ Eğer çözüm olmazsa yapılan bu hizmetin anlamı olmayacaktır. Sayın Kılıç, Sayın Yüce; selefleriniz gibi israf ekonomisi yapmayın. Nice 2,5 Milyonlar gereksiz yere harcandı. Belediye başkanlıkları Şehr’ül Emin liktir Şehr’ül Emin seçildiyseniz layıkı ile görev yapın. Geçmişi suçlamayın, geçmişin borç içinde belediyeler bıraktığını bilerek seçildiniz. Sizde bu borçlara israf ekleyerek yeni harcamalar yapmayın hazır açılmış olan çalışmayı bitirin alt yapıyı yapıp kapatarak tekrar, tekrar ihalelerle kazandırmayın. Bu Milletin Parasını Savurmayın Günü Geldiğinde Bu Millet hesabını sorar. Sizler mazeret değil Çözüm üretmeye talip oldunuz Lütfen Çözüm üretin” diye konuştu. 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER