İyi Partililer İkizce Müslim'in sorunlarını dinledi 

İyi Parti Adapazarı İlçe Yönetimi, mahalle ziyaretleri kapsamında İkizce Müslim Mahallesine giderek muhtar ve mahalle sakinlerinin sorunlarını dinledi 

İyi Partililer İkizce Müslim'in sorunlarını dinledi 

İyi Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı saha çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 
Adapazarı’ndaki mahalleleri ve muhtarlıkları tek tek ziyaret eden İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve yöneticiler, mahallelerin sorunlarını bizzat muhtarlar ve vatandaşlardan dinliyor. Son olarak vatandaşların talebi üzerine İkizce Müslüm köyüne giden İyi Parti yöneticileri, mahalle muhtarı Murat Turan ve mahalle halkıyla görüştü.

Ziyaret hakkında açıklama yapan Dokumacı;
"Belediye seçimlerinin üzerinden yaklaşık 1,5 sene geçmesi üzerine vatandaşın hizmet beklentisi artık belirgin şekilde kendini göstermeye başlamıştır. Vatandaşın sesi olma ve hakkını arama görevini üstlenen bizler, sorunu olan herkesi yerinde dinleyip, bunları yetkilileri iletme konusunda gece gündüz çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz" dedi. 

İlçe Başkanı Dokumacı, belediyenin mahalleye verdiği sözlerin yerine getirilmediğini kaydederek; "İkizce Müslüm Köyü vatandaşları, seçim zamanında, kendilerine mevcut Belediye Başkanı Işıksu tarafından yapılacağı vaadedilen, Muhtarlık Binasının ve mahalle halkının faydalanacağı mesire alanının yapılmasının bekliyorlar. Bu vaatlere ilişkin henüz bir çivi dahi çakılmayan yerde, vatandaşlar kendi aralarında imece usulü olarak, buraların temellerini atmış, çevre duvarlarını yaptırmışlar. Mahalle halkı ve muhtar, bu konuya ilişkin Belediye ile defalarca irtibata geçmelerine rağmen herhangi bir sonuç alamadıklarını belirttiler. Buradan Sayın Başkan’a şunu söylemek isterim,seçimler geçeli yaklaşık  1,5 yıl oldu,ancak her bölgeden verilen vaadlerin tutulmadığına dair haberler gelmeye başladı.Bizler muhalefet olarak elçiyiz,bunları dile getirmekle görevliyiz.Vatandaşa verdiğiniz sözleri yerine getirip, getirmemek de siz yönetenlerin takdiri. Yapılıp,yapılmayanlarında takdiri her zaman olduğu gibi vatandaşın olacaktır" ifadelerini kullandı. 
 
Bu arada mahallede muhtarlık binası olmaması nedeni ile Mahalle Muhtarı Murat Turan, İyiParti heyetini evinin bahçesinde ağırladı. Heyet yapılan görüşmelerin ardından başka programlar için mahalleden ayrıldı. 
 

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Uğur Kamaş
Uğur Kamaş - 7 ay Önce

IYI parti tsekilati muhalefet gorevinin basinda. Iktidar nerde? Halk için varız, halka hesap veririz hot zot. Kuru gürültü. Yılların kibiri tavan yapmış.