İyi Partililer Vali Nayir'i ziyaret etti 

İyi Parti Adapazarı İlçe yönetimi, Vali Ahmet Hamdi Nayir'i ziyaret etti 

İyi Partililer Vali Nayir'i ziyaret etti 

İyi Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve yönetimi, normalleşme süreciyle birlikte kurum ziyaretlerine başladı. 
İyi Parti heyeti, Salı günü sabahı Vali Ahmet Hamdi Nayir'i makamında ziyaret etti. 

Yaklaşık 1 saate yakın süren ziyarette, Koronavirüs salgınındaki son durum ve şehir hakkında karşılıklı fikir alışverişi yapıldı. Dün gece açıklanan Valiler kararnamesi ile de Sakarya Valisi Nayir Mülkiye Başmüfettişi olarak görevlendirildi.

Ziyaret hakkında açıklama yapan Dokumacı; "15 Mart'ta yapılan kongremiz akabinde oluşan pandemi süreci nedeni ile, yeni yönetim kurulumuz ile protokol gezilerini yapma imkanımız olmamıştı. Yavaş yavaş normalleşmeye sürecinde ilk ziyaretimizi Sayın Valimize yaptık. Özellikle malum virüs ve son duruma ilişkin hususlarda, yönetimimizi bilgilendiren ve son günler de normalleşmenin aşırı bir şekilde olduğunu vurgulayan Valimiz, maske, mesafe ve temizlik kurallarına çok sıkı bir şekilde uyulması gerekliliğini belirtti. Ve ne yazık ki şehrimiz de vaka sayılarında da yeniden artışın başladığını öğrenmiş bulunduk. Bu nedenle herkesi bilim adamlarımızın belirttiği kurallara uymaya  devam etmeye davet ediyoruz. Bu arada dün gece açıklanan Valiler kararnamesi ile Sayın Valimizin Mülkiye Başmüfettişi olduğunu öğrenmiş bulunmaktayız. Yaptığımız ziyaret bilmesek te, bir veda ziyareti olmuştur, kendisine yeni görevinde başarılar dileriz" dedi. 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER