Kadın Muhtara Anneler Günü ziyareti 

İyi Parti Adapazarı ilçe yönetimi, İstiklal Mahallesi Muhtarı Nazan Elçin'e Anneler Günü ziyaretinde bulundu 

Kadın Muhtara Anneler Günü ziyareti 

İyi Parti Adapazarı İlçe yönetimi, 'Muhtarım Seninleyiz' projesi kapsamında mahalle muhtarlarını ziyaret etmeye devam ediyor. 
Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve ilçe yöneticileri son olarak İstiklal Mahallesi Muhtarı Nazan Elçin'i ziyaret etti. 
Kadın muhtara Anneler Günü dolayısıyla çiçek hediye eden İyi Parti heyeti mahallenin sorunlarını dinledi. 

Konu hakkında açıklama yapan Başkan Dokumacı; "Muhtar ziyaretlerimiz tüm hızıyla devam ediyor. Koronavirüs günlerinin sahada olan ve vatandaşa hizmet için canla başla uğraşan muhtarlarımız ile hem fikir alışverişinde bulunuyoruz, hem de sorunları dinliyoruz. Bu ziyaretlerimizden muhtarlarımız da, bizler de son derece memnunuz.Son olarak İstiklal Mahallesi muhtarımız Nazan hanımı ziyaret ettik. Kadınların annelik gibi kutsal bir görev yanında, millete hizmet için sahada olmaları bizleri son derece mutlu etmektedir. Kendisi ile hoş bir sohbetimiz oldu ve tüm anneler adına kendisine naçizane çiçeğimizi hediye ettik. Bu vesile ile başta şehit anneleri olmak üzere; tüm annelerin anneler gününü tekrardan kutlarım.İnşallah ülkemizde anne veya anne adayı kadınlarımıza şiddetin olmadığı günlere hep beraber kavuşuruz" dedi.

İyi parti Adapazarı ilçe Başkanlığı'nın saha çalışmalarına ara vermeden devam edileceği ve Muhtarım Seninleyiz projesi kapsamında gidilmeyen muhtarlığın kalmayacağı ifade edildi. 

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER