Keleş'ten Özkoç'a destek: "Tek vücuduz" 

CHP Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş, kongrede yaptığı konuşma nedeniyle AKP'lilerin hedefinde yer alan Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç'a destek açıklamasında bulundu 

Keleş'ten Özkoç'a destek: "Tek vücuduz" 

Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) geçtiğimiz Cumartesi günü gerçekleşen Sakarya İl Kongresinde konuşan Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkında sert açıklamalar yapmıştı. 
AKP İl Başkanı Yunus Tever, Özkoç hakkında 'Cumhurbaşkanına hakaret' suçlamasıyla suç duyurusunda bulunurken AKP teşkilatları ve Milletvekillerinden Özkoç'a yönelik sert açıklamalar gelmişti. 
CHP İl Başkanı Ecevit Keleş de gündemdeki konuyla ilgili yaptığı açıklamada Engin Özkoç'a destek olurken, AKP'li yöneticilere yüklendi. 

UCUZ TEHDİTLER 
 CHP Sakarya İl Başkanı Keleş, şu açıklamayı yaptı: 

0 AKP il başkanı ve diğer AKP’li siyasetçilerin içi boş tehditlerini basın organlarından okuyoruz. Açıkça belirtmek isteriz ki bu ucuz tehditler ne vekilimiz Engin Özkoç’u ne de CHP Sakarya örgütü üyelerini inandıkları doğruları söylemekten geri bırakamaz. 
"TEK VÜCUDUZ"
Üyesinden yöneticisine, başkanından milletvekiline CHP Sakarya İl Örgütü tek vücuttur. Hiçbir ferdini bir başka şahıs kurum ve zümrenin boş tehditleri karşısında yalnız bırakmayacaktır. Tamda milletvekilimiz sayın Engin Özkoç’un belirttiği gibi AKP döneminde ülkemiz hem maneviyat hem de maddi olarak bir çöküş içine girmiş, toplumumuzun tüm manevi ve milli değerleri bir enkaza dönüşmüştür." FETÖ devletin tüm kadrolarını AKP marifetiyle ele geçirmiş, bürokraside kendine biat edilmeden yaprak kımıldayamaz güce         “ Ne istediler de vermedik ? ” diyen , kendini FETÖ Kumpaslarının savcısı ilan eden genel başkanınız sayesinde ulaşmıştır. Tüm Türkiye’nin gözleri önünde yaşanan cemaat AKP aşkını, karasevdasını başını kuma gömen deve kuşumisali görmezden gelmeye çalışsanız da aslında gerçeği siz de biliyorsunuz. Ne sizin, ne de genel başkanınızın tehditleri hiçbir Cumhuriyet Halk Partiliyi inandıklarını söylemekten geri bırakmaz. 30 yılda Cumhurbaşkanına hakaretten açılan davanın 13 katını üç yılda açan genel başkanınız ve sizler gidici olduğunuz gerçeğini örtemeyeceksiniz. Koltuğunuzu korumak için kurmaya çalıştığınız korku imparatorluğu bize vız gelir.             
Son söz olarak Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl ve İlçe başkanlıkları milletvekilimizin açıklamalarının arkasındadır."  

banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER