Kenan Sofuoğlu 3 aylık maaşını bağışladı 

AKP Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, koronavirüsle mücadele kapsamında 3 aylık maaşını TBMM'ye ve bundan sonrada alacağı tüm maaşlarını ihtiyaç sahiplerine dağıtmaya devam edeceğini duyurdu.

Kenan Sofuoğlu 3 aylık maaşını bağışladı 

AKP Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, dünyaya etkisi altına alarak binlerce kişinin ölümüne sebep olan korona virüs salgını ile mücadele kapsamında anlamlı bir destekte bulundu. Milletvekili Sofuoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden korona virüsle mücadele kapsamında 3 aylık maaşıTBMM'ye bağışladığını duyurdu. Sofuoğlu, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: "Her zorlu süreçte olduğu gibi bugünlerde de en büyük yük devletimizindir. 3 aylık maaşımı TBMM'ye ve bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada tüm maaşlarımı ihtiyaç sahiplerine dağıtmaya devam edeceğim inşallah."

İhlas Haber Ajansı

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
aytekinyalçin
aytekinyalçin - 7 ay Önce

adamsın

EFENDİ54
EFENDİ54 - 7 ay Önce

Rabbim senden ve ailenden gani gani razı ve memnun olsun. Sizlerin adedini arttırsın. İki cihan da sizleri darda yolda ve yalnız bırakmasın. Sizleri cenneti ve cemali ile müşerref eylesin kardeşim. Senin bir din kardeşin olmaktan şeref duyuyorum. Rabbime sonsuz hamdü senalar olsun.

SIRADAKİ HABER