Kılıçaslan'dan partililere: "Prim vermemeliyiz"

İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, partililere dikkat çeken bir tavsiyede bulundu 

Kılıçaslan'dan partililere: "Prim vermemeliyiz"

sakaryayenihaber.com -

İyi Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, sosyal medyadaki bazı siyasi tartışmalarda sınırların aşılmasıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu. 

Başkan Kılıçaslan, partililere seslenerek Cumhur İttifakını destekleyenlerle siyasi görüşmelerinde sabırla kendilerini ifade etmelerini istedi. 
Kılıçaslan'ın açıklamasının tamamı şu şekilde: 
Sakarya’da siyaset yapıyoruz ve hepimizin Cumhur İttifakı’nı destekleyen bir çok dostu, arkadaşı ve akrabası var. Bu nedenle sosyal medya ve günlük yaşamımızda, bugüne kadar yaptıkları tercihlerinden dolayı onları yargılamadan ve rencide etmeden, sabırla kendimizi ifade etmeye devam etmeliyiz. Siyasetin milli birlik ve beraberliğimizi bozmasına izin vermemeliyiz. 
Bizleri ağıza alınmayacak sözlerle eleştiren, siyaset yapmayı küfür ve hakaretten ibaret sayan bir takım kendini bilmezlere prim vermemeliyiz. Her geçen gün derinleşen BÖL-PARÇALA-YÖNET stratejisinin esiri olmadan, memleketin içine düştüğü sancılı sürecin idrakine varmış tüm İYİ Partililerin, bu konuda daha hassas davranmalarını temenni ediyorum. 
Hz. Mevlâna’nın da dediği gibi;
“Üzülme! Çünkü yaradan umudu en çaresiz anlarda yollar. Unutma; yağmurun en şiddetlisi en kara bulutlardan çıkar”
Yüce Allah hepimizin hidayet yolunu açık eylesin.

Sakarya Yenihaber

banner3
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali al
Ali al - 6 ay Önce

Iyi parti ile chp arasinda fikir acisindan tek bir fark yok.
Varsa biri yazsin. Işte meydan.

SIRADAKİ HABER