'Kırgınlıkları bırakalım'

AKP’de bayramlaşma bayramın ikinci günü il başkanlığında düzenlenen program ile gerçekleşti. Milletvekillerinin tamamının hazır bulunduğu bayramlaşmaya çok sayıda partili ve vatandaş katıldı. 

'Kırgınlıkları bırakalım'

UZUN KUYRUK OLUŞTU
Parti İl Teşkilatı önünde düzenlenen bayramlaşma programına AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İl Başkanı Yunus Tever, Milletvekilleri; Recep Uncuoğlu, Kenan Sofuoğlu, Çiğdem Erdoğan Atabek, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, ilçe başkanları, belediye başkanları, parti yöneticileri, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Yoğun katılımın olduğu bayramlaşmada uzun kuyruklar oluştu.
TEVER’DEN BAYRAMMESAJI
Bayramlaşma programını değerlendiren İl Başkanı Yunus Tever; “Mübarek Kurban Bayramı’na ulaşmanın tarifsiz sevinci içerisindeyiz. Bayramlar, ailelerimizin ve milletimizin bir araya geldiği, mutluluk, huzur ve umudun paylaşıldığı kardeşlik günleridir. Her Kurban Bayramı olduğu gibi bu yılda Bayramın ikinci günü parti bayramlaşmamızı gerçekleştirdik. Bayramlar kendimizi muhasebe etmek için çok önemli ve anlamlı günlerdir. Kırgınlıkları, dargınlıkları hep birlikte bir tarafa bırakalım. Acıları birlikte paylaşalım. Bizim kardeşlikten başka yolumuz yok. Her insanın hatası olabilir, ama büyüklük insanların hep birlikte kardeş olmasından geçer. Birlikte olursak hep beraber güçlü oluruz. Bir aile ve millet olma bilinciyle tüm Sakaryalı hemşerilerimizin Kurban Bayramını tebrik ediyorum. Mübarek Bayram günlerinin, milletimizle birlikte tüm İslam alemine ve insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum” dedi. Serkan OK


 

Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2019, 10:57
banner3
YORUM EKLE