KORAY AYDIN: BU HAKARETİ UNUTMASINLAR

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, Tank Palet Fabrikasının Katarlılara verilmesinin hakaret olduğunu vurgulayarak, “Sakaryalılar bu hakareti unutmasınlar” dedi.

KORAY AYDIN: BU HAKARETİ UNUTMASINLAR

BORÇLU BELEDİYE
İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın dün ilimize geldi. Parti binasında basın toplantısı yapan Koray, Sakarya’nın en borçlu 4 büyükşehir belediyesinden biri olduğunu iddia etti. Sakarya Büyükşehir Belediye’sinin “İflas etmiş tüccar gibi yönetilen “ belediyeler olduğunu ifade eden Koray Aydın 31 Mart’ta gerçekleşecek seçim ile beraber “Bizim gelecek arkadaşımız bu problemleri çözer inşallah” dedi.
TANK PALET
Koray Aydın, Tank Palet Fabrikasının Katarlılara verilmesinin hakaret olduğunu vurgulayarak, “Sakaryalılar bu hakareti unutmasınlar. Bundan daha ağır bir kötülük yapılabilir mi ?” dedi. Sakarya’daki anket oranlarını değerlendiren  Aydın “Hem Büyükşehir’de hem  Adapazarı’nı alabileceğimiz gözüküyor” dedi. Aydın, Sakarya’da da seçimin sonucunu kararsızların etkileyeceğini söyledi.

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın seçim çalışmaları kapsamında Sakarya İyi Parti İl Binasında basın mensuplarına açıklama yaptı. Düzenlenen basın toplantısına İyi Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbakır, İyi Parti Genel İdare kurulu üyeleri Ayhan Bölükbaşı, Cem Oba ve Sakarya İyi Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan katıldı. Basın açıklamasında seçime kısa bir süre kaldığını belirten Koray Aydın yerel seçimlerde Sakarya’da oy kullanacak  vatandaşlara önerilerde bulundu. Açıklamada “Yerelde var olan sıkıntılarımızı geride bıraktığımız 5 yıl içerisinde yapılan vaatleri yapılamayanları ayırt ederek bunu Türkiye’nin genel gidişiyle orantılı  olarak bir karar vereceğiz” dedi.
EN BORÇLU BELEDİYE
Açıklamasının devamında Sakarya’nın en borçlu dört Büyükşehir Belediyesi’nden biri olduğuna değinen Koray Aydın “Şu anda Türkiye’nin en büyük borçlu belediyeleri Kocaeli, Sakarya Ankara ve Bursa. Burayı kimler yönetiyor mevcut hükümet yönetiyor. Bu dört  Büyükşehir Belediye’sinin “İflas etmiş tüccar gibi yönetilen “ belediyeler olduğunu söyleyen Koray Aydın 31 Mart’ta gerçekleşecek seçim ile beraber “Bizim gelecek arkadaşımız bu problemleri çözer inşallah” dedi.
TANK PALET
Koray Aydın basın açıklamasının devamında Tank ve Palet Fabrikasının Sakarya halkının elinden alınarak Katarlılara verildiğini söyledi. Bu olayın Sakaryalılara en büyük hakaret olduğunu söyleyen Koray Aydın hükümet ve Katarlıların ilişkisinin şüpheli olduğunu belirtti. Sakaryalılara seslenen Koray Aydın “Sakaryalılar bu hakareti unutmasınlar. Bundan daha ağır bir kötülük yapılabilir mi ?”Dedi. Konuşmasının devamında seçim anketleriyle ilgili sorulan sorulara cevap veren Koray Aydın kararsız kitlenin sonucu tayin edeceğini söyledi. Sakarya’daki anket oranlarını da söyleyen Koray Aydın “Hem Büyükşehir’de hem  Adapazarı’nı alabileceğimiz gözüküyor” dedi. Ayrıca ilçelerde de 4 yeri alabileceklerini vurgulayan Koray Aydın, Sakarya’da da kararsız kitlenin fazla olduğunu seçimin sonucunu kararsız kitlenin etkileyebileceğinin altını çizdi. Aydın, basın açıklamasının ardından partisinin seçim çalışmalarına katıldı
FUAT İĞCİ
 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
banner3
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER